Teismas atmetė Simo Jasaičio prašymą dėl alimentų mažinimo: buvusiai žmonai ir toliau kas mėnesį mokės po 1 303 eurus

Šių metų pradžioje krepšininkas Simas Jasaitis kreipėsi į teismą su prašymu, kad jo ir buvusios žmonos Vaidos Klizaitės sūnui būtų mokama mažesnė alimentų suma. Dar prieš ketverius metus teismas garsų krepšininką įpareigojo kas mėnesį mokėti po 1 303 eurus (t. y. 4 500 litų).

Vasarą paaiškėjo, kad Simo ir dabartinės žmonos Oksanos Pikul-Jasaitienės finansinė padėtis buvo kiek kebli, kadangi krepšininkas gydėsi po traumos ir neturėjo pasirašęs kontrakto su jokiu klubu, o Oksana buvo ką tik pagimdžiusi vaikelį, todėl tokia alimentų suma jiems atrodė kiek per didelė.

Visgi ne kartą kviesti į teismą ir jame nepasirodę, o atsiuntę savo atstovus trečiadienio popietę Simas Jasaitis ir Vaida Klizaitė vėl turėjo susitikti Vilniaus miesto apylinkės teisme per nutarties skelbimą. Kadangi byla nagrinėjama elektroniniu pagrindu, buvę sutuoktiniai pasinaudojo teise joje nedalyvauti.

Teismas uždaruose posėdžiuose, dalyvaujant tiek Vaidos, tiek Simo advokatams ir vaikų teisių ekspertei, priėmė krepšininkui nepalankų sprendimą. Vyras, nors ir teigė, kad tokia išlaikymo suma jam per didelė, ir toliau buvusiai žmonai mokės priteistą alimentų dalį. Per 30 dienų S. Jasaitis sprendimą dar gali apskųsti Apeliaciniam teismui.

Teismo atstovė spaudai naujienų portalui Alfa.lt pateikė informacijos, kad S. Jasaičiui nepavyko įrodyti savo turtinės padėties pablogėjimo ar nepilnamečio sūnaus išlaikymo sąnaudų sumažėjimo, todėl ieškinys nebuvo patenkintas. Taip pat žinoma, kad, įvertinus Simui priklausantį nekilnojamąjį turtą ar kitas gaunamas / turimas pajamas, nebuvo tikslo mažinti priteistų alimentų sumos.

 

 

Rita Piliponytė | Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.