Horoskopas Sausio 4 d.

Astrologinė prognozė sausio 4-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gali strigti kai kurie darbai bei reikalai, susiję su transportu, reklama, ryšiais. Jei pernelyg nesinervinsite ir nepadarysite drastiškų sprendimų, iki vakaro viskas savaime susireguliuos. Patausokite jėgas, nesiblaškykite.

JAUTIS. Šiandien galima susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet galima su kažkuo ir susipykti. Mokėkite kitus išklausyti, suprasti, patarti. Tuomet paramos iš kitų ir patys sulauksite, gal net didesnės nei tikitės.

DVYNIAI. Nesistenkite forsuoti įvykių, skubinti reformų, jeigu yra abejonių. Verta atkreipti dėmesį ir į kitų žmonių perspėjimus. Stenkitės pagarba, kompetencija, o ne intrigomis ir žodžių mūšiais, pelnyti aplinkinių palankumą.

VĖŽYS. Nebloga diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, kelionėmis, tarpininkavimu, studijomis, moksliniais darbais. Visgi vakaras nedžiugins. Pajusite protinį nuovargį, erzins bet kokia kritika.

LIŪTAS. Tai turėtų būti permaininga diena. Gali būti, kad iškils psichologinių arba finansinių problemų. Vakare ypač svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą.

MERGELĖ. Diena bus gana prieštaringa. Tai, kas džiugins arba liūdins jus, priešingai gali veikti aplinkinius. Galbūt ims šlubuoti tarpusavio pasitikėjimas ir dėl to aiškinsitės santykius. Bet kokioje situacijoje pasistenkite išlikti ramūs ir taktiški.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali priversti susidomėti sveikata, higiena ir darbo sauga. Pasistenkite labiau sutarti su kolegomis, pelnyti jų simpatijas, palaikymą. Vakare turbūt susiginčysite su partneriu. Regis, abiem atrodys, kad gaunate mažai dėmesio.

SKORPIONAS. Šiandien nestokosite kūrybinės ugnelės, avantiūros. Noriai flirtuosite, bendrausite. Tačiau jums nebūtinai pavyks pakreipti kalbą trokštama linkme. Pašnekovai gali turėti motyvų apsimesti, kad to negirdi ar nesupranta.

ŠAULYS. Tikriausiai užsiimsite konkrečiu darbu, jei ne tarnyboje, tai namuose – savo šeimos labui. Stengsitės įtraukti artimuosius į šeiminių problemų sprendimą. O galbūt aiškinsitės su vaikais dėl jų nuotykių, piniginių poreikių.

OŽIARAGIS. Šiandieninė sėkmė labai priklausys nuo jūsų iškalbos, žinių ir įgūdžių. Mokėkite pakovoti už save, nenuvertinkite savęs. Vakare gali tekti bendrauti su giminėmis ir kaimynais, nors to jums visai nesinorės.

VANDENIS. Pravartu imtis neatidėliotinų reikalų. Galima pradėti verslą, pertvarkyti namų aplinką ar pan. Tik pasirūpinkite, kad jus suptų patikimi žmonės ir nesuklyskite pasirašydami komercines, draudimo, tiekimo sutartis, duodami interviu ir pan.

ŽUVYS. Ši diena kupina kūrybinės energijos. Jeigu šiuo metu ryžtingai ir su kitų palaikymu dedate kokius nors pamatus, tai netrukus galėsite pasidžiaugti laimėjimais. Netingėkite pasukti galvą, jei sprendžiate darbo, verslo, pragyvenimo problemas.

 

Sausio ketvirtoji, trečiadienis – 4-oji metų diena, iki Naujųjų metų lieka 361 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arimantas, Arimantė, Arys, Armantas, Armantė, Armina, Arminas, Arminta, Armintas, Benedikta, Benė, Titas;

rytoj: Edvardas, Gaudentas, Telesforas, Vytautas, Vytautė;

poryt: Aras, Arūnas, Arūnė, Baltazaras, Kasparas, Merkelis, Živilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.06. Dienos ilgumas – 07.24.

Septintąją jaunaties dieną Mėnulis teka 11.30, leidžiasi 23.28.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tinkamą laiką sunku nustatyti, bet lengva pražiopsoti“ (Si-Ma Cjenas).

***************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!