Horoskopas Sausio 12 d., ketvirtadienis

Avinas

Šiandien įvyks pilnatis Vėžio ženkle, neleisianti jums pamiršti, jog jūsų asmeninio gyvenimo kokybė svarbiausia ir jums kaip tik dabar prieš akis reikalingi įrankiai. Netruksite suprasti, kad jaukiai šildantis šeimos židinys geriausias ginklas prieš išorinio pasaulio vėjus. Beje, bus priežasčių aukotis dėl meilės ar mylimojo, kuris gal net apie tai nieko nesužinos.

Jautis

Šiandien dėl pilnaties Vėžio ženkle jums nepavyks išvengti bendravimo, išvykų, susitikimų, pažinčių, kurios turbūt daug ką paaiškins ir daug kur jums parodys sprendimus. O jei atsispirsite norintiems jums ką nors įrodyti, galiausiai patys galėsite rinktis patogią jų vietą. Jūsų atsidavimas draugams bus begalinis.

Dvyniai

Šiandien pilnatis Vėžio ženkle, kuri skatins jus stiprinti savo materialaus saugumo kiautą. Tai jus apsaugos nuo vėjų, švilpaujančių po jūsų kišenes, lūkesčių, kad ne jūs, o kiti gali padengti jūsų išlaidas ir, galiausiai, užsitarnauti pasitikėjimą tų, be kurių negalite apsieiti. Beje, karjeros lūkesčiai maišysis su begaline meile darbui ir viltimis, kad už tai jums bus užkabintas medalis.

Vėžys

Šiandien pilnatis Vėžio ženkle, todėl pravartu priminti sau ir kitiems, kad jūs ir tai, kas jums aktualu dabar negali būti antrame plane. Lai jie mano kitaip, bet tik būdami stiprūs, turėsite ką duoti jūsų santykiams. Be to, yra galimybė tapti avele, sekančia tuo, kurie turi kuo jus sužavėti, tačiau ar neturite geresnio būdo praleisti dieną?

Liūtas

Šiandien pilnatis gretimame ženkle jus kvies maudytis vienatvėje ir svajonėse, kas tikrai padės geriau atlikti svarbiausius darbus – atleisti, susitaikyti, nurimti. Ir tik tuomet optimistiniai pažadai, jog sėkmingai įvykdysite kasdienes užduotis, bus neišlaužti iš piršto. Galiausiai pulsite tikėti tais, iš kurių norėtųsi kažko sulaukti.

Mergelė

Šiandien pilnatis Vėžio ženkle leis jums laisvai disponuoti bičiulių ir komandos narių palaikymu ir vidiniu džiaugsmu, kuris užpildys jus, nepalikdamas vietos jūsų asmeninėms ambicijoms ar bandymams įrodyti, kuo esate ypatingi. Beje, savo antrąja puse ar darbo partneriais tikėsite be jokių išlygų.

Svarstyklės

Šiandien niekam, nei jums, nei visiems kitiems, kuriais taip rūpinatės, nepadės jūsų abejonės ir nerimas, ypač blaškymaisi tarp dievų stovyklų – darbo ir namų. Greit suprasite, jog tik atlikę savo misiją darbe, patirsite sielos ramybę namuose. Regis, meilė darbui jus tiesiog užvaldys, padėdama jums išbristi iš šio akligatvio.

Skorpionas

Šiandien jus užtiks pilnatis, paaiškinsianti ar parodysianti priemones, kaip žvelgiant į pusiau užpildytą stiklinę, manyti, kad ji ne pusiau tuščia, o pusiau pilna. Turėdami tikėjimą ir kitus to išmokysite bei tapsite jiems labiau įdomūs, nei ieškodami tai įrodančių faktų. Beje, malonumų paieškos jus užvaldys, o jūsų atžalos vynios jus aplink pirštą.

Šaulys

Šiandien dėl pilnaties įtakų jums bus sunku, bet ypatingai svarbu parodyti kitiems, kaip labai jais pasitikite. Tiesa, tai ne priežastis išbarstyti gautas dovanas vėjais, kam turbūt paskatins kažkas iš draugų. Atsidavimo šeimai tema taps kaip reta ryški, užpildanti jūsų pasaulį migla, kurioje neįmanoma įžiūrėti teisingo pasirinkimo.

Ožiaragis

Šiandien priešingame ženkle įvyks pilnatis, dėl ko jums vertėtų susikoncentruoti ties santykių kokybe.

Užuot diktavę sąlygas, išklausykite jį ar ją, regis, turinčius neginčijamų sprendimų ir nepiktnaudžiaukite gerdami ambicijų kokteilius ar vaišindami juo kitus. Beje, pasakomis tikėti jums niekas netrukdys, kaip ir sekti jas.

Vandenis

Šiandien dėl pilnaties Vėžio ženkle jums ne pro šalį peržiūrėti savo dienotvarkę ar mitybos planą, nebaigtas ir dar nepradėtas ar vilkinamas užduotis. Visa tai jus labiau priartins prie sielos ramybės, o ne bandymai kažkur pabėgti ar kuo daugiau aprėpti. Bus paskatų dalintis tuo, ką turite, visiškai pamirštant save.

Žuvys

Šiandien įvyks pilnatis vandens ženkle, kuri gali jus įkvėpti susidoroti su kūrybiniais ar vaikų auginimo iššūkiais. Jums bus suteiktas pastiprinimas, kuriuo galima pasikliauti, bet nevalia piktnaudžiauti. Žiūrėdami į veidrodį matysite tai, ką įsivaizduosite, o tai gali užtemdyti jūsų tikrąjį ir daug patrauklesnį veidą.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!