Horoskopas lapkričio 23 d., trečiadienis

Avinas

Šiandien tinkamiausia diena pasirūpinti kasdieniais darbai, buitimi ir savo bei artimųjų sveikata. Smulkių kasdienių užduočių jums pakankamai pridėliota, o ir patys jų nesibaidysite. Svarbiausia, kad neskubėtumėte ir negriebtumėte kažko naujo. Tiesa, vakare kažkas jumis nepatikės ar neteisingai įvertins jūsų žinias.

Jautis

Šiandien jums labiau knietės ne darbus atlikti, o jo dėka kitiems ką nors įrodyti ar juos palenkti savo pusėn. Tiesą sakant, kol vaikščiosite praimtais takeliais ir nesivelsite į žaidimus, kurių pasekmių negalite numatyti, viskas bus puiku. Tačiau labai neįsibėgėkite, nes vakare jums šio to bus pagailėta.

Dvyniai

Šiandien mieliau orientuositės į asmeninius darbus ar rūpestį šeima, nei į profesinius pasiekimus. Klupsite neturėdami nuoseklaus plano, taikydami dar nebandytus metodus ar būdami neatidūs smulkmenos. Vakare jūsų antroji pusė nenoriai jums atvers savo širdį, gal net jus ne laiku užtildydama.

Vėžys

Šiandien turėsite įvairiausių pokalbių, užduočių ir išvykų, kuruose gali būti kiek per daug išsiblaškymo ir su tuo susijusių nusivylimų. Regis, kai kuriai informacijai būsite pernelyg kritiški, o kitos kažin kodėl nepatikrinsite. Vakare gali būti sunku gauti reikalingą informaciją, pavyzdžiui, dėl sveikatos.

Liūtas

Jei šiandien reikės nuspręsti kam ką duoti, kiek ko panaudoti, ką nupirkti ir dėl ko išleisti, būsite kritiški ar apskaičiuojantys. Tai padės ir daugiau uždirbti, ir veltui pinigų neišbarstyti. Panašu, kad šios dienos pirkiniai džiugins ne ilgai. Vakare reikės kažką nemalonaus pasakyti savo vaikams ar mylimam žmogui.

Mergelė

Šiandien kritikos strėles laidysite visai negalvodami apie tai, ar jos reikalingos ir ar jos kitų žmonių  girdimos. Daugiau pagarbos nusipelnysite, radę būdą kam nors pasitarnauti ar pabūti jiems autoritetu. Vakare ruoškitės nepatogiam pokalbiui su šeimos nariais, apkarpysiančiam jūsų sparnelius.

Svarstyklės

Šiandien jums bus lengviau stebėti nei būti stebimiems, klausytis patarimų, nei jiems patarinėti. Gavę progą pailsėti, leiskite tai sau arba ką nors veikite, niekam atvirai nelįsdami į akis. Vakare galimi sunkumai, trukdžiai ir vėlavimai mokantis, ieškant reikalingos informacijos ar skubant į susitikimą.

Skorpionas

Šiandien jums pavyks pasitarnauti kolegoms, tačiau ne visi tinkamai įvertins jūsų pastangas. Gali būti, kad ir jūs kurį nors iš jų ne laiku pakritikuosite, užuot pagyrę, nes tikėsite, jog esate teisūs. Vakare pernelyg savo gebėjimai nepasitikėsite, be to, galimos kliūtys ką nors įsigyjant ar bandant įtikinti kitus, kad to pirkinio reikia.

Šaulys

Šiandien į priekį jus ves noras kuo geriau atlikti savo darbą, tačiau naujos užduotys ir nauji tikslai nesulauks palaikymo ateityje. Nusprendę ką nors svarbaus atlikti, užuot užsimoję, būkite atidūs detalėms. Vakaro pokalbis paprašys iš jūsų atsakomybės, pasitikėjimo savimi ir tvirto žinojimo, ko juo siekiate.

Ožiaragis

Šiandien norėsite kažko egzotiško, tačiau sieksite, kad tai būtų galima panaudoti praktiškai. Jūsų akiratį dar labiau plės žinios, įgytos svetima kalba ar gautos iš kitataučio. Vakare susidūrę akis į akį su savo baimėmis ir ne kokiais prisiminimais, turėsite rasti išraiškos formą, kuri padėtų iš to jums išsivaduoti.

Vandenis

Šiandien būsite pernelyg kritiški kitiems ir nepatiklūs, ypač jei tai bus susiję su finansais ar kokiomis paslaptimis. O jei jums bus pasiūlytas būdas surizikuoti, kažin ar tai bus prasmingas ėjimas. Vakare pokalbio su bičiuliu metu neišgirsite to, ko tikėjotės, o ir patys būsite ne laiku nutildyti.

Žuvys

Šiandien leiskite kitiems būti, mažiau siūlydami patys, o daugiau imdami iš jų. O jei kokios jų pasiūlytos pamokos ar dalykai jums bus sunkiai suprantami ar pritaikomi, klauskite, ir jums bus atsakyta. Tiesa, vakaro pokalbyje už jus viršesnis asmuo jūsų nepagirs, bet veikiau parodys jūsų klaidas.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!