Bunkės orchidėjas sudeginęs ir namus nuniokojęs Dilys pasišaipė iš savęs: jei į svečius, tai su gražiausiom gėlėm

Dar vasarą dainininkė Natalija Bunkė išgyveno tikrą pragarą – į jos namus Klaipėdoje įsilaužė ir juos nuniokojo neblaivus buvęs mylimasis, krepšininkas Vilmantas Dilys. Patirti nuostoliai stulbina – V. Dilys išlaužė terasos duris, išnešė Natalijos orchidėjas ir drabužius į lauką ir juos padegė. Buvo iškviesta policija.

Po šio incidento, atrodo, humoro nestokoja ne tik Natalija, nepraleidusi progos pašiepti buvusį mylimąją dėl sukelto skandalo, bet ir pats Vilmantas. Akivaizdu, kad praėjus daugiau laiko, jiedu nurimo ir santykių peripetijas išsiaiškino, o krepšininkas žodžių kišenėje taip pat neieško.

Atleidimo už nuniokotus namus sulaukęs krepšininkas pasišaipė pats iš savęs. Garsus vyras savo paskyroje „Facebook“ tinkle pasidalijo nuotrauka, kuriai pozuoja rankose laikydamas gyvą, nebe dirbtinę, orchidėją. „Jei į svečius, tai su gražiausiom gėlėm!“ – šmaikštavo jis.

Jei i svečius , tai su gražiausiom gėlėm!!😂😂😂

Publicado por Vilmantas Dilys em Segunda, 10 de outubro de 2016

Primename, kad kiek vėliau po šio incidento N. Bunkei pasipiktinus ir kreipusis į vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį, kad iki mirtinos tragedijos buvęs mažiau nei vienas žingsnis, krepšininkas viešai atsiprašė atlikėjos.

„Kreipiuosi į visus su didžiuliu apgailestavimu dėl savo padarytų veiksmų. Noriu visų nuoširdžiai atsiprašyti už savo netinkamu elgesiu sukeltas visiems neigiamas emocijas… Suvokiu, jog turiu problemų, kurias privalau išspręsti. Noriu žaisti krepšinį, dirbti savo mėgstamą darbą, įgyvendinti savo svajones, būti geru tėvu ir rodyti tinkamą pavyzdį, todėl dėsiu visas pastangas ne tik ištaisyti klaidas, bet ir atgauti visų pasitikėjimą manimi. Tokiu, kokiu buvau tą rytą, būti nenoriu! Mieli draugai, artimieji, aš pasitaisysiu! Atleidimo prašau savo mylimos moters, kuriai suteikiau tiek skausmo, pergyvenimų, baimės ir padariau žalos… Pasižadu, jog viską ištaisysiu ir su Jūsų visų supratingumu, palaikymu tai padarysiu kuo greičiau“, – savo paviešintame laiške rašė V. Dilys.

Kaip paaiškėjo vėliau, krepšininkui per plačiai nuaidėjusį incidentą buvo nustatytas 1-os ir 21-os šimtosios promilės girtumas. Kiek vėliau jam skirta vos 43 eurų bauda už nedidelį chuliganizmą.

Iškart po šio incidento N. Bunkė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo kraupia žinute, nuotraukomis bei vaizdo įrašu.

Publicado por Natalija Bunkė em Sábado, 18 de junho de 2016

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!