Biuro darbuotojas buvo toks girtas, kad nuėjo ne į savo namus ir įlipo į svetimą lovą

Girtas biuro darbuotojas Connor Stevenson paršliaužė namo po didelio vakarėlio ir galiausiai atsidūrė ne savo namuose – ir svetimoje lovoje.
Stevenson, 21, po dešimties lagero pintų buvo toks girtas, kad supainiojo kaimyno turtą su nuosavu ir įėjęs į vidų per atrakintas duris,  pateko į antro aukšto miegamąjį.
Bet namo šeimininkė Danielle Porter, 22 – kuri lankėsi pas savo močiutę Jacqueline – buvo šokiruota grįžus namo rasti savo Auksaplaukį svečią knarkiantį jos lovoje.
Ji nuėjo paprašyti pagalbos ir grįžo su Jacqueline ir šeimos draugu, bet jiems bandant pažadinti Stevenson, girtas jaunuolis pradėjo juos pulti.
Lydimas iš namų, jis mojavo kumsčiais ir trenkė Jacqueline į veidą.

Blackburn Lankašyro teisme, Stevenson, iš Accringtono, pripažino kaltę ir turės padengti 500 £ kompensaciją panelei Porter. Jis taip pat buvo lygtinai nubaustas 12 mėnesių ir įpareigotas padengti £ 85 išlaidas.
Incidentas įvyko po Stevenson apsilankymo Kalėdiniame darbo vakarėlyje. Tracey Yates, kaltinamoji advokatė, sakė jog ponia Porter lankėsi pas savo dukrą, kai Danielle atvyko į namus. Danielle nusprendė praleisti naktį mamos namuose ir nuėjo į savo namus užrakinti  durų.
„Įėjus ji išgirdo knarkimą savo miegamajame, ji visiškai nežinojo kas tai galėjo būti,“ sakė ponia Yates.
„Ji nuėjo atgal pas mamą ir grįžo su savo močiute ir draugu, norint išsiaiškinti kas vyksta.“

„Bet kai jį pažadino, Stevenson atrodė sutrikęs ir pradėjo mojuoti kumsčiais prieš vyrą. Jis buvo palydėtas iš namų, vyras mojavo kumsčiu ir trenkė poniai Porter į veidą.“
Sušvelninant gynybą, advokatas Richard Prew sakė, kad Stevenson išgėrė 10 lagero pintų ir teigė: „Jis padaugino alkoholio, buvo labai girtas ir neprisiminė kaip paliko barą.
„Jis bandė patekti į savo namus, bet galų gale atsidūrė prie šalia esančių durų. Pabudęs, jis buvo dezorientuotas, ir iš tikrųjų nežinojo, ką darė.“
Skelbdamas nuosprendį apygardos teisėjas John Maxwell pasakė: „Aš suprantu, kad toks legesys jums yra nebūdingas, bet tai yra labai sunkus nusikaltimas. Jūs buvote toks girtas, kad patekote į svetimus namus bei lovą.
„Kažkas pažadino jus ir jūs manėte, kad jie yra jūsų namuose, o ne atvirkščiai. Tikiuosi, kad turite pakankamai vyriškumo, kad atsiprašytumėt šių žmonių už tai, ką padarėte“.

11

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!