Astrologinė prognozė liepos 17-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tai turėtų būti sudėtinga diena, arba sudėtingi, neprognozuojami ir nelabai patikimi jūs atrodysite aplinkiniams. Vis dėlto nerimą gali kiek išblaškyti patinkančio asmens dėmesys. Pasisaugokite traumų, žalos dėl neatsargumo.

JAUTIS. Labiau nei paprastai imsite į galvą bet kokias replikas, incidentus, gandus, apkalbas. O pastarųjų išties gali padaugėti dėl abejotinu būdu gautos naudos, meilės nuotykio ar kt.

DVYNIAI. Tai nemažų iliuzijų diena, tad vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas naujoves, peršamus pirkinius. Neskubėkite, ir būsite pirmi. Prieštaringai klostysis ir asmeniniai santykiai. Keisis ribos, susijusios su draugyste ir meile.

VĖŽYS. Diena žada netikėtus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Jums derėtų labiau laikyti liežuvį už dantų, nes per dideliu nuoširdumu, atviravimu netruks pasinaudoti kai kurie kolegos, aplinkiniai. Gali kilti nemalonumų. Saugokitės traumų, ugnies.

LIŪTAS. Nusimato rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Išorinės įtakos bus tokios nevaldomos, kad ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Vis dėlto kūrybinėje srityje galite daug nuveikti, sublizgėti originalumu, ekspresija.

MERGELĖ. Gali būti, kad padidės noras ką nors tikslingai veikti, siekti. Galite gauti žinią iš toli arba patys ieškosite galimybių su kažkuo susisiekti, susipažinti. Turėsite progą padaryti įspūdį įtakingam asmeniui.

SVARSTYKLĖS. Jeigu kažką organizuojate ar konkuruojate, nesiliausite nerimauti, nes būsite stebimi ir vertinami. Tikėtini neplanuoti susitikimai. Sunku bus atsiginti pagundos leistis į nuotykius.

SKORPIONAS. Šiandien jus itin domins kitų žmonių mintys, jų požiūris į jūsų sumanymus. Vis dėlto gali kilti problemų, nesusipratimų, jeigu tarpininkaujate, esate komandiruotėje ar tenka turėti reikalų su užsieniečiais.

ŠAULYS. Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia keisti darbą, gyvenimo būdą ar aplinką. Neskubėkite apie tai kalbėti garsiai. O tuo tarpu pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai, grožio profilaktikai.

OŽIARAGIS. Nors būsite nusiteikę aistringai, kūrybingai, gali kilti netikėtų kliūčių jūsų planams arba netikėtumų, susijusių su artimaisiais. Saugokite nuo pavojų artimus žmones, vaikus.

VANDENIS. Regis, elgsitės gana neatsakingai ir impulsyviai. Galite sukelti avarinę situaciją, sugadinti techninį daiktą, prarasti svarbią sutartį ar net darbo vietą. Kita vertus, džiugins meilė, kūryba, kurortinės pramogos ir pan.

ŽUVYS. Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Per ilgas liežuvis gali pridaryti problemų – būkite taktiški. Vis dėlto, jei esate kūrybingi ir aktyvūs, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

 

************

Liepos 17-oji – Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena.

1933 m. S. Darius ir S. Girėnas lėktuvu „Lituanica“ išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo liepos 17-ąją lėktuvui nukritus Soldino miške (tuomet Vokietija, dabar – Lenkija).

Liepos septynioliktoji, pirmadienis – 198-oji metų diena (pirmoji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 167 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Darius, Darotas, Darutė, Darutis, Irma, Girėnas, Narimantas, Narimantė, Narvydas, Vaiga, Vaigailas, Vaigailė, Vaigė, Vaigys, Vytenis;

rytoj: Arnoldas, Eimanas, Eimanė, Eimantas, Eimantė, Eimys, Ervinas, Kamilas, Kamilė, Kamilis, Tautvilas, Tautvilė;

poryt: Aurė, Aurėja, Galiganta, Galigantas, Ksavera, Ksaveras, Mantgailas, Mantgailė, Mantgirdas, Mantgirdė, Sakalas, Vincenta, Vincentas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.03, leidžiasi 21.46. Dienos ilgumas – 16.43.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Niekas nesijaučia geriau už tuos, kurie tiki, kad jiems bus geriau“ (Škotų patarlė).

**************

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!