Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
Košmaras: atsipalaidavusi Middleton netyčia pademonstravo apatines kelnaites | BigBenas.com

Košmaras: atsipalaidavusi Middleton netyčia pademonstravo apatines kelnaites

Nors jaunėlė Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sesuo Pippa, ne vienerius metus bendraujanti su karališkąja britų šeima ir, regis, gana puikiai išmananti, kokių nemalonumų kartais galima tikėtis bei kaip jiems užbėgti už akių, ypač stebint paparacams, vis tik gėdingos nelaimės neišvengė.

Jei per karališkąsias Kate Middleton ir princo Williamo vestuves visų akys krypo į jos sesers užpakaliuką, kurį išryškino balta aptempta suknelė, tai šįkart visų, o pirmiausia akylų paparacų, žvilgsniai smigo į garsios moters apatines kelnaites.

Viskas galbūt būtų buvę gerai, jei ne tai, kad Vimbldono turnyro su broliu Jamesu stebėti atvykusi P. Middleton nebūtų per daug leidusi sau atsipalaiduoti.

Vieną koją aukščiau ant kitos susidėjusi Pippa nė pati nesusivokė parodžiusi tai, ko garsiai damai iš artimos karališkajai šeimai aplinkos tikrai nederėtų. Laimei, ji avėjo kelnaites ir visos savo paslapties viešai neatskleidė.

20
63
78
91
92
49
42
Alfa.l

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!