“Jus galite kažko nežinoti apie save”:

daugiavaikė motina vos nemirė manydama, jog galvos skausmai atsiranda tik dėl nuovargio

 

“Didžiosios Britanijos gyventoja Emili Korrigan manė esanti visiškai sveika, kol nepateko į ligoninę praeitais metais. 28 metų merginai buvo diagnazuota 2 laipsnio galvos smegenų astrocitoma’, praneša DailyMail.

Аstrictoma- tai viena iš dažniausiai pasitaikančių navikų rūšių. Jos gali atsirasti skirtingose galvos bei nugaros smegenų dalyse. Bendri simptomai apima galvos skausmus ir traukulius. O keturių vaikų motina ilgą laiką galvodavo, jog jai skauda galva dėl nuolatinio triukšmo namuose…

Tam, kad būtų pašalintas navikas, poniai Korrigan sėkmingai buvo atlikta kaukolės operacija. Ir moteris nusprendė niekam nerodyti savo “gražų” randą nenorėdama nuliūdinti vaikų.

Tačiau vėliau jis visgi nusorendė patalpinti nuotrauką Facebook’e, siekdama perspėti žmones: jus galite kažko nežinoti apie save.

Ponia Korrigan papasakojo, kad 2 metų bėgyje jai skaudėdavo galva, ji jausdavo nedidelį nuovargį ir kartais nualpdavo, tačiau visada manydavo, jog tai yra susiję su tuo, kad vaikų priežiūra reikalauja daug jėgų.

Tačiau kai moters sugyventinis Stiuartas Wilsonas aptiko ją gulinčią be samonės lovoje, moetris pateko į ligoninę. Sekančią dieną gydytojai diagnozavo jai baisią ligą.

Emili Korrigan: “Visada buvau sveika ir aktyvi. Aš tiesiog užmigau, o atsibudau intensyviosios terapijos skyriuje. Buvau šokiruota, kai man buvo diagnozuotas galvos smegenų navikas. Mano pasaulis apsivertė aukštyn kojom. O kai man pašalino smegenų dalį, jis apsivertė vėl.”

Nors gydytojai ir pasakė Emili Korrigan, kad naviko nebėra, tačiau išlieka galimybė, jog jis gali sugrįžti. Todėl dabar moteris skiria visą savo dėmesį sveikatai ir su malonumu leidžia laiką su savo vaikais.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.