Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
Britų roko žvaigždė Ozzy Osbourne'as gydomas nuo priklausomybės seksui | BigBenas.com

Britų roko žvaigždė Ozzy Osbourne’as gydomas nuo priklausomybės seksui

Legendinis britų sunkiojo metalo atlikėjas Ozzy Osbourne’as (Ozis Ozbornas) trečiadienį atskleidė, kad gydosi nuo priklausomybės seksui ir toliau mėgina susitaikyti su žmona.

Grupės „Black Sabbath“ vokalistas, kurio lengvai atpažįstamas balsas skamba hitais tapusiose dainose, tokiose kaip „Iron Man“ ir „Crazy Train“, atvirai pasipasakojo apie tą terapiją, kai viena kirpėja atskleidė buvusi viena iš kelių rokerio meilužių.

„Per pastaruosius šešerius metus buvau priklausomas nuo sekso, – savo „Facebook“ paskyroje rašė 67 metų O.Osbourne’as. – Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Kai žiniasklaida tai paviešino, pradėjau intensyvią terapiją.“

„Esu labai susikrimtęs dėl savo elgesio padarinių mano šeimai. Dėkoju Dievui, kad mano neįtikėtina žmona yra šalia manęs ir mane palaiko“, – pridūrė jis.

O.Osbourne’o santuoka su muzikos vadybininke Sharon Osbourne (Šaron Ozborn), kurios tėvas bendradarbiavo su „Black Sabbath“, gyvuoja jau 34 metus.

Jos pastangos buvo labai svarbios sėkmingai Ozzy Osbourne’o solinei karjerai: Sharon jam padėdavo surasti talentingų dainų kūrėjų ir gitaristų.

Gegužę ji atskleidė, kad jiedu gyvena atskirai, bet išliko pora, kuri yra viena tvariausių roko pasaulyje. Vėliau Sharon išreiškė viltį, kad jai pavyks susitaikyti su vyru.

Garsenybių kirpėja Michelle Pugh (Mišel Pju), dirbanti Los Andžele, kuriame dabar gyvena Osbourne’ai, pasakojo žurnalui „People“, kad Ozzy jos palankumo siekė metus. Rokeris susipažino su šia kirpėja, užėjęs pasidaryti šukuosenos 2011 metų pabaigoje ir pradėjo jai meilintis.

M.Pugh tvirtino, kad šis roko atlikėjas yra „didžiausia mano gyvenimo meilė“.

O.Osbourne’as rašė „Facebook“: „Atsiprašau, jeigu ponia Pugh ištraukė mūsų seksualinį ryšį iš konteksto.“

„Taip pat norėčiau atsiprašyti kitų moterų, su kuriomis palaikiau seksualinius ryšius“, – pridūrė jis, neatskleisdamas daugiau detalių.

Ozzy daug metų kovojo su priklausomybė nuo narkotikų ir alkoholio. Jis taip pat garsėjo ekscentrišku elgesiu scenoje – pavyzdžiui, kartą nukando galvą šikšnosparniui.

Los Andžele iš pažiūros itin tvari Osbourne’ų santuoka žavėjo visuomenę šio amžiaus pradžioje, kai jiedu dalyvavo viename televizijos MTV realybės šou.

 

 

bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!