Lapkričio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio septintoji, pirmadienis – 312-oji metų diena (pirmoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 54 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė;

rytoj: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta;

poryt: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 16.32. Dienos ilgumas – 08.59.

Pirmąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 13.33, leidžiasi 22.59.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus“ (N. Makiavelis).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 7-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Jei šalia jūsų bus aktyvių žmonių, veiklus kolektyvas, tai ir jums nestigs energijos bei noro spręsti dalykines problemas, siekti geresnių rezultatų. Tačiau nesubtilumas reiškiant asmeninę nuomonę gali šiek tiek pakenkti santykiams.

JAUTIS. Daugiausia pastangų šiandien nukreipsite į profesines perspektyvas ar stabilesnį įsitvirtinimą darbe. Ambicingi siekiai, pretenzija būti pranašiausiais darbo srityje jums tikriausiai nepakenks, tačiau konkurentai tuo nesidžiaugs.

DVYNIAI. Gana produktyvi diena. Verta imtis naujų sumanymų. Galite tikėtis įtakingų asmenų ir užsieniečių palankumo. Pravartu šiek tiek pakeisti įvaizdį ir pakoreguoti elgesį, ypač jei jaučiatės nepakankamai gerbiami.

VĖŽYS. Gali išryškėti mažiau pastebimos jūsų savybės, gili įžvalga. Finansine prasme nesitikėkite gauti daugiau nei esate nusipelnę. Labai svarbu ekonomiškai elgtis su bendrais verslo, įmonės, rėmėjų pinigais, nelįsti į skolas.

LIŪTAS. Tikėtinos prieštaringos situacijos, kai bus sudėtinga teisingai pasirinkti ir tinkamai pasielgti. Teks derintis prie aplinkybių ir kitų žmonių reikalavimų ar poreikių. Vakare lengva nuvilti ir nusivilti meilės reikaluose, tad nepaslyskite.

MERGELĖ. Šiandien galite susidoroti netgi su neįprastomis užduotimis, tik reikia būti atidiems, pastebėti smulkmenas ir protingai rizikuoti. Vakare gali nerimą sukelti sveikatos sutrikimas ar smulkus išvaizdos defektas.

SVARSTYKLĖS. Gera diena kūrybiniam darbui, tik nenukelkite jo į vakarą. Nusimato išlaidos malonumams, dovanoms, vaikų poreikiams. Jeigu prarasite saiką, vakare gailėsitės.

SKORPIONAS. Šiandien orientuositės į kasdieninius darbus, buitines problemas. Aplinkinius stebinsite savo taikliomis replikomis, kūrybingumu. Tačiau vakare tikriausiai pajusite, kad komplikuojasi šeiminiai reikalai.

ŠAULYS. Diena bus palanki trumpoms išvykoms, dalykiniams bei asmeniniams susitikimams. Galite gauti vertingą pasiūlymą ar informaciją. Vakare pasisaugokite nemalonių situacijų gatvėje ir kitur.

OŽIARAGIS. Nebloga diena, jei jums aktualu ieškoti naujų pajamų šaltinių, derėtis. Gali kilti neblogų idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, remontu, verslu ar pan. Tačiau vakare entuziazmas gerokai sumažės.

VANDENIS. Padaugės emocijų, sentimentų, noro rūpintis tais, kurie šalia jūsų bei tais, kuriuos norėtumėte sudominti. To nepadarysite per vieną dieną, tad turėkite kantrybės. Šio vakaro renginys ar pasimatymas gali jus nuvilti.

ŽUVYS. Ši diena bus sėkminga tik tuo atveju, jeigu atsisakysite abejotinų nuotykių ir intensyvaus bendravimo. Verčiau laisvalaikiu likite namuose ir pasirūpinkite sveikata, išvaizda, higiena. Nuo vagių saugokite turtą, piniginę.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!