Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
Škotijoje sulaikytas "fašistiškai besisveikinančio" šuns savininkas | BigBenas.com

Škotijoje sulaikytas „fašistiškai besisveikinančio“ šuns savininkas

Markusas Michim, 28-metų Škotijos gyventojas, buvo sulaikytas už vaizdo įrašo, kuriame jo šuo pakelia leteną, atsakydama į nacistinį pasisveikinimą, o taip pat atsisuka į šūkį „paleisti dujas ant žydų“, publikaciją. Apie tai rašo Furfur.me.

Policijos atstovai pranešė, kad šuns savininkas buvo sulaikytas dar balandžio 28 dieną. Jam gresia bausmė už neapykantos kurstymą.

„Šis vaizdo įrašas buvo paskelbtas internete, dėl to nukentėjo daug mūsų visuomenės narių. Škotijoje nėra vietos nusikaltimams neapykantos pagrindu, o policija labai atidžiai nagrinėja visus tokio pobūdžio incidentų nusiskundimus“, – sakė inspektorius Davidas Cockburn.

Pats areštuotasis jau viešai atsiprašė žydų bendruomenės. „Garbės žodis, aš niekam nereiškiu neapykantos, aš tiesiog norėjau paerzinti savo merginą“, – sako Michim.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!