Vienas žymiausių virtuvės šefų pašiurpo nuo lietuviškų maisto kainų

 Kylančias maisto kainas Lietuvoje pastebi jau ne tik nepasiturintys gyventojai. Vienas žymiausių sostinės virtuvės šefų Deivydas Praspaliauskas pripažįsta – kelionė į eilinį prekybos centrą jį tiesiog pribloškė.

„Bandau susivokti, bet man sunkiai sekasi, netikiu! Tikriausiai maisto užsipirkti neužilgo skraidysim į Kopenhagą… sorry, bet kasdienis produktas supermarkete man pasidarė prabangos prekė <…> jausmas toks, kad esame ne kviečiami, o išprašomi iš šios gimtos gimtos Lietuvos dėl kurios taip stengiamės“, – apie maisto kainas savo socialinėje paskyroje rašo virtuvės šefas. Kartu jis pasidalino ir maisto prekių čekiu iš vieno lietuviško prekybos centro.

D.Praspaliauskas teigia, kad ilgą laiką pats nesilankė parduotuvėse, nes buvo užsiėmęs naujo restorano atidarymo reikalais. Pagaliau nuėjęs į prekybos centrą šefas neteko žado. „Po dviejų mėnesių nuėjau į parduotuvę ir išsigandau. Viskas nesąmoningai brangu. Paprastas ryžių traputis kainuoja per vieną eurą. Aš į Kopenhagą kartais už 20 eurų nuskrendu. Tai reiškia, už 20 ryžių trapučių pakelių kainą? Maisto kainos neadekvačios, perkreiptos“, – portalui tv3.lt sakė virtuvės šefas.

Jo teigimu, net užsieniečiai jau pastebi dideles maisto kainas Lietuvoje. „Pas mane vis lankosi viena danų šeima. Ir jiems čia brangu. Pas save Danijoje jie pigiau maistą perka. Kuo toliau, tuo dažniau iš visų girdžiu skundus dėl kainų. Turbūt paprasčiau būtų sėsti į lėktuvą ir išskristi. Bet gal dar įmanoma čia kažką pakeisti?“ – svarsto D. Praspaliauskas.

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!