„Lidl“ skelbia pirmąsias kainas: kai kurie produktai bus pigesni daugiau nei dvigubai

Likus porai dienų iki „Lidl“ prekybos centro atidarymo Lietuvoje, po truputį aiškėja pirmųjų prekių kainos naujojoje parduotuvėje.

Sostinėje vyksta paskutinai pasiruošimo darbai penkiose „Lidl“ parduotuvėse, o žmonės jau dabar laukia žymių įvairių prekių pokyčių.

Paskelbtos pirmos kainos

Prekybos centras viešojoje erdvėje jau atskleidžia, kad pirmosiomis dienomis taikys ganėtinai nemažai akcijų vaisiams ir daržovėms, taip pat ir kai kuriems mėsos produktams, taip pat akcijas taikys ir pieno produktų grupei.

Vaisiai ir daržovės

„Lidl“ jau paskelbė, kad bananų kilogramas kainuos vos 0,66 euro. Tiesa, ši akcija galios nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

Ar kiti prekybos centrai reaguos į naujo rinkos žaidėjo pasiūlytas kainas, pamatysime.

Šiuo metu internetinėje prekybos tinklo „Barbora“ parduotuvėje kilogramą bananų galima įsigyti už 1,44 euro, tad „Lidl“ konkurentus šiuo atžvilgiu nurungs daugiau nei dvigubai mažesne kaina.

Kituose prekybos centruose prekybininkai bananams jau pradėjo taikyti akcijas, jų kaina svyruoja apie 1,15 euro.

Naujas prekybos centras taip pasiūlys įsigyti pigiau paprikų, kurių kaina už kilogramą – 1,24 euro. Tiesa, ši akcija vyks porą dienų.

„Barboros“ parduotuvė paprikų siūlo nusipirkti už 2,59 euro, ši kaina yra jau pritaikius nuolaidą.

Salotos „Iceberg“ kainuos 0,49 euro už vienetą, o garsieji ir vos revoliucijos prekybos sektoriuje nesukėlę žiediniai kopūstai – vos 0,99 euro.

Pomidorų su šakelėmis kaina 0,66 euro už kilogramą, pirmosiosmios dienomis agurkų kaina sieks 0,49, o obuolių kilogramas kainuos 0,39 euro.

Mėsos prekės

Viešojoje erdvėje taip pat pranešama apie gerokai mažesnes mėsos gaminių kainas prekybos centruose „Lidl“. Tiesa, ar tokia kaina bus ilgalaikė, neatskleidžiama.

Smulkinta maišyta kiauliena ir jautiena prekybos centre kainuos 0,99 euro, pjaustyta kiaulienos nugarinė – vos 1,11 euro.

Šviežia kalakuto krūtinėlė kiek daugiau nei 2 eurus, keptas viščiukas – 1,39 euro.

Jei savaitgaliui sugalvosite pasikepti marinuoto kiaulienos šašlyko, tai kilogramas mėsos kainuos beveik 3 eurus.

Pieno produktams taip pat taikys nuolaidas

„Lidl“ prekybos centras pasiūlys nuolaidas net kelioms dešimtims prekių grupių, tarp jų ir pieno produktams. Štai, pavyzdžiui, kilogramas jogurto kainuos 1,49 euro, varškė su vaisiais – 0,35 euro. 18 proc. grietinės indelis – 0,39 euro, o Kaiserio sūrio riekelės atsieis 0,59 euro.

Duris atvers jau ketvirtadienį

Alfa.lt primena, kad jau šį ketvirtadienį, birželio 2 d., 8 val. ryto, prekybos tinklas „Lidl“ atidaro pirmąsias 15 parduotuvių Lietuvoje. Vilniuje pirkėjus pasitiks penkios „Lidl“ parduotuvės, Kaune – dvi, po vieną parduotuvę atidaroma Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kretingoje, Telšiuose ir Mažeikiuose.

Birželio 2-ąją duris atvers „Lidl“ parduotuvės Fabijoniškėse (S. Nėries g. 16), Jeruzalėje (Ateities g. 4A), Naujininkuose (Kapsų g. 1), Šeškinėje (Dūkštų g. 34) ir Šnipiškėse (Kalvarijų g. 180) Vilniuje, taip pat Kalniečiuose (Šiaurės pr. 1A) ir Šilainiuose (Baltų pr. 10) Kaune.

Po vieną „Lidl“ parduotuvę atidaroma Klaipėdoje (Taikos pr. 66B), Šiauliuose (Tilžės g. 3), Alytuje (Jazminų g. 32A), Marijampolėje (Žemaitės g. 22), Kėdainiuose (Basanavičiaus g. 87B), Telšiuose (Luokės g. 74A), Kretingoje (Žemaitės al. 12) ir Mažeikiuose (Daukšos g. 24A).

„Dėkojame visiems už kantrybę laukiant, kol atversime pirmųjų parduotuvių duris. Džiaugiamės galėdami Lietuvoje pristatyti tai, kuo tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ yra garsus visame pasaulyje – geriausią kainos ir kokybės santykį“, – sakė Radostinas Roussevas-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius.

24 35 49 53 67 81 96 19

Šaltinis:alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.