Kelnes už streikus: Nuolatiniai ‘Vamzdžio’ keleiviai šviečia apatiniais prieš tai, kai chaosas apėmė Londoną

Pamišę ‘Vamzdžio’ keleiviai galėjo pasigrožėti vaizdu, kaip  Londono metro šimtai bendrapiliečių keleivių nuėmė savo kelnes ir parodė savo kojas ir užpakalius.

Keliautojai buvo apsirengę tinkamai pagal žiemos orą tik iki liemens, dėvėjo paltus, vilnones kepures ir šalikus.

Bet žemiau liemens kai kurie įžūlūs keleiviai nedėvėjo nieko, išskyrus apatinius – kaip JAV No Pants Subway Ride reiškinio dalį.

Tai įvyko vieną dieną prieš  tai, kai Londonas buvo nuvestas į aklavietę, sukrėčiančio 24 valandų streiko fone, kuomet  pirmadienio rytą per piko valandą tūkstančiai žmonių pateko į sudėtingą situaciją.

Tai, kas prasidėjo kaip 2002-ųjų Niujorko masinio tranzito sistemos padūkėliška žmonių grupės  idėja peraugo į tarptautinę kvailumo šventę.

Dabar yra apie 9,000-10,000 žmonių, kurie kasmet dalyvauja pasauliniame geros  valios  veiksme.

Šimtai britų, visų formų ir dydžių, sekmadienį patraukė kelnes  žemyn ir išlaikė netrikdomas būsenas, važiuodami metro bei dėvėdami apatinius.

Organizatorius Ivan Markovic pasakė: „Mes surengiame tai čia jau aštuonerius metus. Mes keliaujame ‚Vamzdžiu‘ pirmą metų sekmadienį ir tiesiog darome vaizdą. Mes priverčiame žmones šypsotis. Mes priverčiame žmones juoktis ir sulaukiame kažkiek mielų reakcijų“.

Pranksteriai taip pat Kings Cross centrinio Londono stoties vestibiulyje dalyvavo manekeno iššūkyje.

„Buvo šiek tiek apmaudu, kad veiksmo pabaiga sutapo su 24-valandų Vamzdžio streiku, nes, deja, manau, daug žmonių negalės sudalyvauti after-party- kas  nedžiugina.

Clapham Junction šį rytą buvo evakuota dėl perpildymo, kadangi darbuotojai nesugebėjo kontroliuoti didžiulio žmonių, patekusių į sudėtingą situaciją, srauto prie pagrindinės stoties dėl Londono metro streiko.

Pirmadienį visos  Zonos 1 stotys Londone buvo uždarytos bei buvo apribotos teikiamos paslaugos, kas sukėlė chaosą visiems, bandantiems keliauti.

12

2

1

14

15

7

17

8

19

11

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.