Jungtinė Karalystė 2017 metais ketina padidinti baudą už finansinių sankcijų pažeidimą

Jungtinė Karalystė (JK) planuoja 2017 metais sugriežtinti bausmę už finansinių sankcijų pažeidimą, didindama baudas 50 proc. – iki milijono svarų sterlingų, teigiama Jungtinės Karalystės iždo ministerijos pranešime.

Padidinti baudas už minėtus pažeidimus planuojama nuo kitų metų balandžio. Šiuo metu tai tik siūlymas, bet bausmės griežtinimo taikymo sąlygos jau svarstomos parlamente, pažymima ministerijos pranešime.

Šalies iždo ministerija per praėjusius metus nustatė per šimtą galiojančių finansinių sankcijų pažeidimo atvejų Jungtinės Karalystės teritorijoje. Teigiama, kad pažeidėjai sąmoningai teikė įvairias finansines paslaugas asmenims ir bendrovėms, kurių bankų sąskaitos buvo įšaldytos.

Didžiausia bauda, išieškota 2016 metais, siekė 15 mln. svarų sterlingų.

Didindama piniginės baudos dydį, britų iždo ministerija siekia pabrėžti, kad ji neketina ateityje taikstytis su sankcijų režimo pažeidimais.

Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje galioja daugiau nei 27 finansiniai draudimai, kuriuos per 1,9 tūkst. finansinių asmenų, grupių bei šalių skyrė Jungtinės Tautos, Europos Sąjunga ir britų valdžia.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.