Ispanijos karalius su karaliene pradėjo valstybinį vizitą Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II (Elizabeth II) ir princas Filipas (Philip) maloniai sutiko su trijų dienų valstybiniu vizitu į Jungtinę Karalystę atvykusį Ispanijos karalių Felipę (Felipe) ir jo sutuoktinę Leticiją (Letizia), informuoja transliuotojas BBC.

Ispanijos karališkoji pora dalyvauja raitosios gvardijos parade, o anksčiau susitiko su princu Čarlzu (Charles) ir Kornvalio kunigaikštiene.

Šis vizitas – pirmasis valstybinis Ispanijos karaliaus vizitas į JK nuo Felipės tėvo Chuano Karloso (Juan Carlos) vizito prieš 31 metus. JK lyderiai tikisi, kad vizitas padės pagerinti santykius dėl „Brexit“ ir Gibraltaro.

Manoma, kad tai paskutinis kartas, kai valstybiniame vizite dalyvauja Edinburgo kunigaikštis. Po vasaros jis ketina atsisakyti visuomeninių pareigų.

Vėliau vakare Ispanijos karališkosios šeimos nariams Bekingemo rūmų banketų salėje bus surengta iškilminga vakarienė. Joje turėtų dalyvauti ir princas Haris (Harry) bei Kembridžo kunigaikštienė. Tai bus pirmasis kartas, kai princas Haris dalyvaus valstybiniame vizite. Ketvirtadienį jis lydės Ispanijos karalių su žmona į Vestminsterio vienuolyną.

 

Ispanijos karalius su karaliene pradėjo valstybinį vizitą Jungtinėje Karalystėje

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!