Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
„Eurostar“ darbuotojai Didžiojoje Britanijoje pradeda keturių dienų streiką | BigBenas.com

„Eurostar“ darbuotojai Didžiojoje Britanijoje pradeda keturių dienų streiką

Geležinkelių susisiekimo bendrovės „Eurostar“ darbuotojai Didžiojoje Britanijoje penktadienį pradėjo keturias dienas truksiantį streiką, tuo tarpu įmonė tikina, kad tuneliu po Lamanšu kursuojančių traukinių eismo sutrikimai bus minimalūs.

Didžiosios Britanijos geležinkelių, jūrų ir kitų rūšių transporto darbuotojų profsąjunga (RMT) pareiškė, kad streikas surengtas dėl ginčo su „Eurostar“ vadovybe dėl „darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo traukinių saugumui ypač svarbiose pareigose“.

Tuo tarpu „Eurostar“ patikino, kad bilietus įsigijusių keleivių kelionės planai neturėtų sutrikti. Per keturias streiko dienas bus atšaukta mažiau nei 4 proc. traukinių reisų, pareiškė įmonė.

Penktadienį atšauktas vienas rytinis traukinio reisas iš Londono į Briuselį ir vienas popietinis reisas iš Briuselio į Londoną.

Šeštadienį atšaukimų nenumatoma. Sekmadienį bus atšaukti keturi reisai tarp Londono ir Paryžiaus. Dar du reisai tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos sostinių bus atšaukti pirmadienį.

Pirmadienis Prancūzijoje ir Belgijoje yra nedarbo diena.

Kitą streiką, kuris truks tris dienas, planuojama surengti rugpjūčio 27 dienos savaitgalį.

„Šiek tiek pakeitėme savo tvarkaraštį, o visiems keleiviams, kurie įsigijo bilietus į atšauktus reisus, iš anksto apie tai pranešėme, kad jie galėtų pasirinkti kitą reisą tą pačią dieną“, – pranešė „Eurostar“.

Didžiausia prieš 20 metų įkurtos „Eurostar“ akcininkė yra Prancūzijos valstybinė geležinkelių įmonė SNCF, valdanti 55 proc. „Eurostar“ akcijų. Pernai „Eurostar“ traukiniai, kursuojantys tarp Belgijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos, pervežė apie 10 mln. keleivių.

 

bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!