Daugelis pradinių klasių mokinių negali parašyti savo vardo ant popieriaus

Jungtinėje Karalystėje auga nauja „kompiuterio karta“. Daugelis vaikų nuo 11 metų negali parašyti savo vardo ant popieriaus, nes neturi rašymo ir tinkamų motorinių įgudžių. Pedagogai baiminasi, kad vaikai nebeišmoks rašyti ant popieriaus ir negalės sukurti savo rašysenos, kas gali turėti įtakos jų psichiniam ir intelektualiam vystymuisi.

Šiandien naujos kartos atstovai nuo mažens naudojasi iPad, mobiliaisiais telefonais, kompiuteriais ir tai kelia mokytojų nerimą. Ši problema tapo konferencijos diskutuotinu klausimu, kuri vyko praėjusią savaitę Londone.

Kaip pabrėžė gydytoja Angela Webb iš National Handwriting Association, rašysena yra didelė vaikų vystymosi dalis. Tuo pačiu metu, kelti nerimą dėl šio klausimo dar per anksti.

Studentai iki šiol laiko egzaminus su rašikliu ir popieriumi, kontroliniai darbai ant popieriaus yra mokyklinių programų dalis. Tačiau, pradinių klasių moksleiviai vis dažniau rašo savo rašinius kompiuterių dėka ir baimė, kad laikui bėgant jie praras rašymo įgūdžius, vis dar egzistuoja.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.