D. Trampas: nėra jokių įrodymų, kad programišiai turėjo įtakos rinkimų rezultatams

JAV specialiosioms tarnyboms nepavyko rasti įrodymų, kad kibernetinės atakos turėjo įtakos Amerikos prezidento rinkimų rezultatams, sakoma išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) „Twitter“ paskyroje, praneša „Interfax“.

„Žvalgyba labai patikimai nustatė: nėra jokių įrodymų, kad programišių įsilaužimas padarė poveikį rinkimų rezultatams. Balsavimo mašinos nebuvo paliestos!“ – teigiama pranešime.

„Vienintelė priežastis kalbėti apie kibernetinį įsilaužimą į silpnai saugotą Demokratų partijos nacionalinį komitetą – tai demokratų pralaimėjimas, toks skaudus, kad jie visiškai sutrikę“, – sakoma D. Trampo paskyroje.

Penktadienį buvo paskelbtas JAV žvalgybos tarnybų pranešimas, kuriame konstatuojama, jog labai tikėtina, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas davė nurodymą pradėti kampaniją, kurios tikslas buvo padėti D. Trampui laimėti prezidento rinkimus.

Pasak ataskaitos autorių, Rusijos vadovybė su programišių pagalba mėgino diskredituoti Demokratų partijos kandidatę į JAV prezidentus Hilari Klinton (Hillary Clinton) ir sudaryti sąlygas, palankias respublikono D. Trampo pergalei.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!