„British Airways“ bendrovės įgulos nariai planuoja naujus streikus

Aviacijos bendrovės „British Airways“ įgulos nariai, atmetę naują jiems pateiktą pasiūlymą dėl atlyginimų, planuoja skelbti 48 valandų streiką nuo sausio 10 dienos, informuoja BBC, remdamasi britų profsąjunga „Unite“.

Streikai, suplanuoti Kalėdoms, buvo atšaukti po to, kai profsąjungai buvo pateiktas naujas pasiūlymas, tačiau „Unite“ nariai galiausiai jį atmetė.

Streike dalyvaus „Birtish Airways“ darbuotojai, kurie dirba bendrovėje nuo 2010 metų ir kurie sudaro 15 proc. visų įgulos narių.

„British Airways“ patikino sieksianti „užtikrinti, kad visi klientai galėtų keliauti savo numatytais maršrutais“. Ji pažadėjo smulkesnę informaciją savo klientams paskelbti penktadienį, sausio 6 dieną, kai baigs rengti savo „nepaprastosios padėties planus“.

„Mes nepaprastai nusivylę, kad „Unite“ ir vėl nusitaikė į mūsų klientus, – teigia bendrovė. – Mes šiuo metu visomis išgalėmis stengiamės apsaugoti savo klientus nuo šios nebūtinos ir visiškai nepagrįstos protesto akcijos“.

Minėtame darbo ginče dalyvauja apie 4000 darbuotojų, kurie dirba oro linijose nuo 2010 metų pagal „mišraus lėktuvų parko“ sutartis ir kurie įsitikinę, kad jiems mokamas per mažas atlyginimas. Apie 2500 iš jų priklauso „Unite“ profsąjungai.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!