„Facebook“ pasigyrė: „Messenger“ jau turi per 1 mlrd. vartotojų

Bendrovė „Facebook“ trečiadienį pranešė, kad jai priklausančios „Messenger“ programėlės vartotojų skaičius perkopė 1 mlrd. ribą. Tai svarbus pasiekimas bendrovei siekiant plėsti šią platformą ir siūlyti naujų paslaugų.

Augantis „Messenger“ populiarumas suteikia „Facebook“ galimybę didinti pasiekiamumas, kompanijai siekiant sukurti taikomųjų programų „šeimą“ už socialinio tinklo ribų.

„Šios kelionės link vieno milijardo metu mes stengėmės suteikti pačią geriausią patirtį šiuolaikinės komunikacijos srityje“, – sakė „Facebook“ viceprezidentas Davidas Marcusas (Deividas Markusas).

Šiuo metu pats socialinis tinklas „Facebook“ turi daugiau nei 1,6 mlrd. vartotojų, o kompanijos 2014 metais už maždaug 20 mlrd. JAV dolerių įsigyta susirašinėjimo programėle „WhatsApp“ jau naudojasi daugiau nei 1 mlrd. vartotojų.

„Facebook“ „šeimai“ taip pat priklauso ir socialinis nuotraukų tinklas „Instagram“, kuriuo naudojasi per 500 mln. žmonių.

D. Marcuso teigimu, šiuo metu pagrindinės „Messenger“ rinkos yra Šiaurės Amerika, Australija, Didžioji Britanija, Prancūzija ir dar kelios Europos šalys, o taip pat Filipinai, Tailandas.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.