Vaikai, gimę dirbtinio apvaisinimo dėka, neturi vėžio atsiradimo rizikos

Anglijos mokslininkai iš Dirbtinio apvaisinimo ir embriologijos centro atliko tyrimus ir nustatė, kad kūdikiai, gimę dirbtinio apvaisinimo pagalba, pasižymi sumažinta vėžio rizika.

Eksperimento metu, mokslininkai išsamiai ištyrė medicininius 100.000 vaikų įrašus ir palygino juos su Nacionalinio vaikų onkologinių ligų registro duomenimis. Jie nustatė, kad vaikai, gimę dirbtinio apvaisinimo dėka, mažiau serga leukemija, retinoblastoma, neuroblastoma ir kitomis vėžio formomis.

Prieš tai, mokslininkai iš Švedijos padarė eksperimentus ir nustatė, kad  in vitro gimę vaikai turi didesnę vėžio ligomis susirgimo riziką nei vaikai pradėti natūraliu būdu. Tačiau daugelis visame pasaulyje žinomų mokslininkų abejoja Švedijos kolegų rezultatų teisingumu, nes vaikų pavyzdys buvo labai mažas, todėl rezultatai nebuvo tikslūs. Su šiomis išvadomis vėliau visiškai sutiko mokslininkai iš Švedijos.

IVF metodas padeda gydyti nevaisingumą. Tokio pastojimo procese, spermatozoidas yra sujungiamas su kiaušialąstę mėgintuvėlyje, o vėliau yra įvedamas į surogatinės motinos ar moters gimdą. Pernai Anglijoje IVF dėka pastojo 48,000 moterų, bet išvysti pasaulį pavyko tik 13,778 kūdikių.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!