Pasaulį pakerėjo įspūdingų kūno formų rusaitė Anastasija iš Kaliningrado: esu sau tobula

Pasaulį pakerėjo įspūdingų kūno formų rusaitė Anastasija iš Kaliningrado: esu sau tobula

Atrodo, kad realybės šou žvaigždė Kim Kardashian sekti jai įkandin ir patobulinti savo išvaizdą įkvėpė tikrai ne vieną moterį.Susipažinkite su iš Rusijos, Kaliningrado srities, kilusia, tačiau šiuo metu JAV, Majamyje, gyvenančia Anastasija Kvitko.

21-erių modeliu dirbanti gražuolė gali drąsiai lygiuotis į glamūriškos išvaizdos K. Kardashian ir jau net yra vadinama rusiškąja jos versija.

Abi moteris sieja ne tik manija karštoms asmenukėms, tačiau ir tai, kad tiek viena, tiek kita aplinkinius stebina įspūdingais moteriškais kūno linkiais.

Tiesa, priešingai nei Kim, Anastasija neigia kada nors gulusis po skalpeliu, o jos figūra – uolaus darbo sporto salėje rezultatai.

63

„Esu sau tobula ir neketinu nieko savyje keisti, noriu būti natūrali. Jaučiuosi pamišusi dėl sporto, nuolat darau pratimus nugarai ir apskritai visam kūnui. Manau, gražu turėti šiek tiek raumenų. Tačiau nesu visiškai nusiteikusi prieš plastinę chirurgiją. Jei žmogus turi kokių trūkumų, žinoma, lai kreipiasi į grožio specialistus, ypač jei tai juos padarys laimingesnius“, – įsitikinusi gražuolė rusaitė.

4 18 75 89 73 47 91 74

Šaltinis: alfa.lt

 

KOMENTARAI:

 
lia lia
veidas grazus o uzpakalis ne
 
baisu
Ar ne per dideli apatiniai „gumbai?? kazkaip ne naturaliai atrodo???
RR
BAISI.DRAMBLIENE.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.