7 ženklai, kad jūsų vyras santuokoje nelaimingas

Ar įtariate, kad jūsų vyras dėl santuokos jaučiasi nelaimingas? Išsiaiškinkite, kol nevėlu. Šiame straipsnyje – 7 dažni ženklai, kurie rodo, kad sutuoktinis ima jaustis prastai.

1. Jis jaučiasi negalintis laimėti.
Nemanykite, kad jūsų atodūsiai ir tylūs komentarai lieka nepastebėti, rašo huffingtonpost.com. Santuoka nepatenkinti vyrai dažnai skundžiasi, kad jų žmonoms neįtinka niekas, ką jie daro.
„Kai kurie vyrai jaučiasi, kad negali padaryti žmonos laiminga,“- sakė santuokos bei šeimos terapeutas iš Kalifornijos, Kurtas Smithas.
Jis pataria žmonoms labiau pasistengti ir atkreipti dėmesio į gerus, naudingus dalykus, kuriuos vyrai padaro dėl šeimos ir namų gerovės.
„Problema ta, kad daugybė vyrų jaučiasi tarsi jų partnerės pastebi tik neigiamus dalykus, – teigė K.Smithas. – Jei manome, kad negalime laimėti, paprastai tiesiog nustojame stengtis.“

2. Jis būna nepatenkintas kaskart, kai kviečiate jį eiti į vakarėlį.
Vakarėliai – puikus būdas praleisti laiką kartu. Tačiau yra vyrų, kurie nemėgsta spaudimo eiti į kiekvienas vestuves, šventes darbe ir įvairiausius vakarėlius pas kaimynus.
„Daugybė vyrų skundžiasi, jog yra nelaimingi, nes jų žmonos spaudžia juos kur nors eiti – nors jie iš tikrųjų nenori nieko daryti, – aiškino Betsy Ross, psichoterapeutė iš Masačusetso. – Jie kartais nori tiesiog atsipalaiduoti.“
Jei vyras dažnai prašo palikti jį ramybėje, taip ir padarykite.
„Nors vyrai nori šiek tiek laiko pabūti vieni, jie vėliau patys, neprašomi nori praleisti laiko su žmona,“- sakė B.Ross.

3. Jis skundžiasi dėl prikaišiojimo.
Psichologė Kristin Davin atskleidė, kad dažnai sulaukia klientų, kurie nepatenkinti burbančiomis žmonomis. Tačiau situacija – ne tokia paprasta, kaip gali atrodyti.
„Moterys dažnai prikaišioja vyrams, nes jie nesilaiko savo pažadų, – sakė psichologė. – Žmonos dažnai su vyru kalba apie tai, kad reikia kažką padaryti, jis prisižada tai atlikti, o vėliau pamiršta.
Moteris vėliau bando kalbėti apie pamirštąjį pažadą, o vyras jos prašymą interpretuoja kaip prikaišiojimą.
Pabandykite kalbėtis kitaip. Sakykite, kad tai jums labai svarbu, ir pasiteiraukite, kada jis gali tai padaryti. Išsiaiškinkite – jeigu jis to padaryti negali, galbūt tai gali atlikti kas nors kitas?“

4. Jis ilgai pasilieka darbe.
Tai gali reikšti, jog jis stengiasi dėl šeimos gerovės, tačiau jei vyras dirba viršvalandžius iki vėlumos, savaitgaliais ar net atostogų metu, gali būti, kad jis bando išvengti bendravimo.
„Jei vyras susikoncentruoja į darbą, jis santuokai skiria daug mažiau laiko ir energijos, – sakė B.Ross. – Ne vienas iš mano nelaimingų klientų vis daugiau laiko praleisdavo dirbdamas arba užsiimdamas kita veikla, kuri nėra susijusi su šeimyniniu gyvenimu.“

5. Jis jaučiasi baudžiamas už praeities klaidas.
Senas santuokos problemas reikia palikti praeityje. Pavyzdžiui, jeigu vyras buvo neištikimas, bet prisipažino, atsiprašė ir iš tikrųjų ištaisė klaidas, o jūs atleidote, negalite jo už tai ir toliau bausti.
„Visi žmonės daro klaidų, bet kai kurie vyrai jaučiasi persekiojami praeities, – teigė K.Smithas. – Šie vyrai žino, kad jei vėl suklys, jie turės klausytis priekaištų už tai, ką jie padarė prieš 10 ar 15 metų.

6. Jis nesupranta, kodėl nenorite jam leisti pabūti kartu su draugais.
Jei nuolat ginčijatės dėl kassavaitinių susitikimų su draugais, apsvarstykite tikrąją problemos priežastį. Jei jums nepatinka tai, kad jam reikia asmeninės erdvės, susimąstykite.
„Erdvė santykiuose yra svarbi, – aiškino K.Davin. – Santuoka – taip pat santykiai. Reikia praleisti šiek tiek laiko atsitraukus nuo vienas kito. Tai leidžia labiau pasiilgti sutuoktinio ir palaikyti geresnius santykius.“

7. Jis vengia svarbių pokalbių.
Galbūt jums atrodo, kad ginčo vidurys – geriausias metas prabilti apie dalykus, kurie jums neduoda ramybės. Tačiau jūsų vyras tikriausiai galvoja kitaip. Jiems reikia daugiau laiko apsvarstyti problemoms.
„Tai – dažnas skundas, – sakė K.Davin. – Kai pora dėl kažko nesutaria, dauguma moterų nori viską išsiaiškinti iš karto. Vyrai – atvirkščiai. Jiems reikia laiko ir erdvės viską apgalvoti.“
Geriausia išeitis – leisti vyrui atsitraukti, tačiau liepti prižadėti, jog apie problemą pasikalbėsite vėliau – tiesa, kuo anksčiau, tuo geriau.

gyvbudas.lrytas.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.