Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
7 netikėtos priežastys, dėl kurių sunku numesti svorio | BigBenas.com

7 netikėtos priežastys, dėl kurių sunku numesti svorio

Aktyviai sportuojate, renkatės subalansuotą mitybą, vartojate maisto papildus, tačiau vaizdas veidrodyje niekaip nesikeičia? Pasirodo, yra keletas veiksnių, turinčių didžiulę įtaką svorio metimui. Galbūt jie ir tapo jūsų nesėkmingo lieknėjimo priežastimi?

Nesuvartojate pakankamai baltymų

Baltymai – be galo svarbi medžiaga, reikalinga mūsų organizmui. Baltymai ne tik atlieka statybinę funkciją, bet ir sumažina norą užkandžiauti. Taip yra dėl jų poveikio alkį bei sotumą reguliuojantiems hormonams. Be to, ši maistinė medžiaga gerina medžiagų apykaitą, kuri itin svarbi ir lieknėjimo procesams.

Nekilnojate svarmenų

 Daugelis žmonių mano, kad geriausias būdas numesti svorio – kardiopratimai. Todėl jie renkasi bėgiojimą, važinėjimą dviračiu ar kitas aktyvias sporto šakas. Geriausią rezultatą pasieksite kilnodami svarmenis – jie padidins jūsų raumenų tūrį (kuo jis didesnis, tuo daugiau kalorijų sudeginama). Žinoma, neprivalote tapti tikrais lengvojo kultūrizmo atstovais, tiesiog į savo atliekamų pratimų sąrašą įtraukite ir svarmenų kilnojimą.

Per daug cukraus

Cukrus – pats geriausias antsvorio draugas. Atsisakę įvairių pyragaičių, tortų ir kitų saldumynų, žmonės vis tiek vartoja įvairius gaiviuosius gėrimus, tirštus kokteilius su priedais bei saldintą kavą. Taip nepastebimai suvartojamas didelis kiekis cukraus, kuris ne tik nesuteikia sotumo jausmo, bet ir sukelia dar stipresnį norą gauti daugiau cukraus.

Nuovargis

Patiriant daug streso, neigiamų emocijų ar neišsimiegant, padidėja rizika nutukti. Neišsimiegojus gaminama daugiau streso hormonų, kurie yra atsakingi už svorio kaupimąsi aplink pilvą ir klubus bei padidėjusį alkį.

Alkoholio vartojimas

Nors visą savaitę plušate sporto salėje bei laikotės įvairių dietų, šias pastangas tiesiog nubraukiate savaitgalį šėldami vakarėliuose, kuriuose vartojamas alkoholis. Net ir nedidelis alkoholio kiekis sukelia apetitą ir priverčia mus dažniau užkandžiauti. Be to, daugelis alkoholinių gėrimų yra itin kaloringi. Pabandykite apriboti svaigiųjų gėrimų vartojimą ir pirmųjų rezultatų sulauksite jau po kelių savaičių.

Vaistų vartojimas

Žmonės vartoja įvairiausius vaistus, gydančius diabetą, depresiją, reguliuojančius kraujo spaudimą ir t. t. Deja, didžioji dalis šių medikamentų skatina alkį ir verčia organizmą kaupti riebalus. Prieš vartodami bet kokius vaistus, pasitarkite su savo gydytoju ir rinkitės alternatyvas, kurios turėtų kuo mažiau įtakos jūsų svoriui.

Badavimas

Jei laikotės drastiškų dietų, kurių metu suvartojate nepakankamą kiekį kalorijų, negaunate visų reikiamų maistinių medžiagų. Tokiu atveju organizmas bando apsisaugoti ir dar intensyviau kaupia riebalus. Verčiau rinkitės visavertį, sveikesnį maistą, dažniau gaminkite namie.

Grozioportalas.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!