10 dienų jogurto dieta: rezultatai – stulbinantys!

XX a. pradžioje Vokietijoje veikė gydymo įstaiga, kurioje žmonės buvo sėkmingai gydomi nuo nutukimo. Per dešimt dienų joje pacientai atsikratydavo mažiausiai 6 kilogramų antsvorio. Šio gydymo pagrindas buvo jogurto dieta.

Ši dieta, lyginant su kitomis, turi daug pranašumų. Ji tinka ne tik sveikiems žmonėms, bet ir tiems, kurie turi įvairių sveikatos problemų. Ši dieta gerai subalansuota. Nors ji vadinasi jogurto, tačiau į valgiaraštį įtraukiami ir kiti produktai: liesa mėsa, vaisiai, uogos, daržovės.

Šiai dietai geriausia rinktis natūralų jogurtą. Galima jo pasigaminti ir patiems namuose. Tokiame jogurte bus tik pačios naudingiausios medžiagos ir jokių konservantų.

Natūralus jogurtas teigiamai veikia žarnyno darbą, stiprina organizmo imunitetą. Jogurte yra daug baltymų, B grupės vitaminų, kalcio, fosforo, kalio, cinko.

Dietos racionas:

Jeigu norite greitai sulieknėti, per dieną reikia suvalgyti pusę litro natūralaus jogurto. Pusryčiams jogurtą valgykite su uogomis (vasarą – natūraliomis, žiemą – šaldytomis). Išgerkite puodelį žaliosios arbatos arba granatų sulčių.

Kasdien per pietus privalote suvalgyti gabalėlį liesos mėsos su daržovėmis. Rinkitės veršieną, kalakutieną ar vištieną (be odelės), liesą jautieną, triušieną. Mėsą galima pakeisti neriebia žuvimi: jūros lydeka, ledjūrio menke, šamu.

Mėsa ar žuvis turi būti virta, troškinta, paruošta garuose ar kepta be riebalų. Kiaušinių plakiniuose, džiūvėsiuose ar miltuose apvolioti ir kepti patiekalai draudžiami!

Per pietus dar suvalgykite ir 150–200 gramų jogurto. Atsigerti galite žolelių arbatos arba granatų sulčių.

Pavakariams pasigaminkite lengvų salotų su pomidorais ir jogurtu.

Vakarienei – troškintos daržovės (bet ne bulvės) su jogurtu.

10 dienų jogurto dietą galima kartoti po 2 savaičių, o po to jau būtina 2 mėnesių pertrauka. Paprasčiausia jos būtų laikytis 1 kartą per mėnesį.

Jogurto dieta tinka ne tik lieknėjimui, bet ir organizmo atstatymui po ligos, ypač jei vartojote antibiotikus.

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!