Mados mylėtojų laukia „Fashion bazaar“ mugė

Netylant kalboms apie didžiųjų prekybos tinklų boikotą, „Fashion bazaar“ organizatoriai kviečia šį penktadienį ir šeštadienį (gegužės 13-14 d.) į Kauno „Žalgirio“ areną palaikyti mažuosius verslininkus – dizainerius ir kūrėjus – bei įsigyti išskirtinių gaminių.
Kasmetinė mados mugė „Fashion bazaar”, sutraukianti tūkstančius mados sekėjų, surenka vis daugiau dalyvių.

„Pasiūla išties gausi – dalyvaus daugiau nei 220 dalyvių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Izraelio, JAE, Danijos, Ispanijos. Širdį glosto, kai skambina žmonės ir sako: girdėjome labai gerų atsiliepimų apie jūsų organizuojamą renginį, ar jau galime pirkti lėktuvo bilietus?“ – džiaugiasi renginio organizatorė Meda Kišonė.

„Fashion bazaar“ organizatoriai jau trečius metus bendradarbiauja su neišnešiotų kūdikių asociacija „Neišnešiotukas“, kurie šį savaitgalį projekto „Ankstukai“ metu pristatys fotografijų galeriją. Joje įamžinti anksčiau nei įprastai gimę kūdikiai. Projekto fotosesijoje dalyvavo 20 įvairaus amžiaus ankstukų, kurie fotografavosi rankose laikydami rėmelius su pirmosiomis savo gyvenimo nuotraukomis. Fotosesijoje įsiamžino ir Daiva Tamošiūnaitė su prieš laiką gimusia dukra Adele.

„Norime parodyti, kad anksčiau gimę vaikai yra tikras pasaulio stebuklas – jie išgyvena, vystosi ir auga, o kai kurie net pralenkia savo bendraamžius“, – šypsosi kūdikių asociacijos „Neišnešiotukas“ pirmininkė Asta Speičytė-Radzevičienė.

Šeštadienį nuo 13 val. visi kviečiami į restorano „1410” erdvę, kur pamatysite drabužių ir aksesuarų kolekcijų pristatymus – juos organizuoja vaikų modelių studijos „Mažoji Mis“ vadovė Danutė Elzbergienė ir modelių agentūros „Modeling school agency“ bei modelių mokyklos „Catwalk” vadovė Ernesta Elzbergaitė, kuri taip pat kūrė ir scenografiją. Savo naujausias kolekcijas pristatys net 14 prekės ženklų.

Kaip ir kiekvieną kartą, įėjimas lankytojams nemokamas.

nakagi

ro_juvelyrika

atella

dog_tag

minimal_muse_0

mune_design

sirena

Šaltinis: diena.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.