Vaizdo įraše – beprotiškos motociklininko ir policijos gaudynės Vilniaus centre

Antradienį, Lietuvos policija socialiniame tinkle „Facebook” paviešino motociklininko ir policijos gaudynių vaizdo medžiagą.

„Stebėkite. Autentiška, atkakli motociklininko, vakar sukėlusio didelį atgarsį visuomenėje, gaudymo operacija Vilniuje. Jis, dukart sprukęs nuo policininkų, buvo sučiuptas per šį persekiojimą”, – rašoma Lietuvos policijos profilyje.

Alfa. lt primena, kad pirmadienio rytą Vilniaus centre vyko motociklininko ir policijos gaudynių scena, kurios finalas – greta Užsienio reikalų ministerijos, kur bėglio valdomas motociklas rėžėsi į pareigūnų automobilį.

„Važiavęs motociklu, jis nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, buvo persekiojamas, atsitrenkė į policijos tarnybinį automobilį, buvo sulaikytas ir išvežtas į ligoninę apžiūrai“, – praneša pareigūnai.

Vėliau ėmė aiškėti, kad sprukęs vyras jau sekmadienį turėjo reikalų su policija dėl chuliganiškų veiksmų.

Anot policijos, motociklininko ieškota nuo vakar vakaro, kai jam pavyko pasprukti nuo pareigūnų net šiems panaudojus elektros impulso prietaisą ir dujas.

Sekmadienį vakare, 22 val. 20 min., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Dūkštų g., bute, 29 metų sūnus triukšmauja ir daužo daiktus.

Į įvykio vietą atvykęs policijos ekipažas, prieš smurtaujantį ir agresyvų vyrą (gimusį 1986 m.) panaudojo elektros šoką „Taserį“ ir dujas, bet vyriškis, iššokęs per savo buto balkoną, paspruko, ir, sėdęs į automobilį „LexusGS 300“, išvažiavo.

Į pagalbą buvo iškviestas kitas ekipažas, persekiodamas sprunkantį automobilį, iš tarnybinio ginklo „Glock“ iššovė vieną šūvį į viršų ir du į automobilio pusę, bet automobilis sugebėjo pasišalinti.

Šaltinis: alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.