Vakaro deimančiukas: delfių kolumnistas A.Užkalnis kreipiasi į tautą – jūs man šlykštūs

Vakaro deimančiukas: delfių kolumnistas A.Užkalnis kreipiasi į tautą – jūs man šlykštūs

Naujienų portalo, kuris skirsto moteris pagal krūtų dydį ir kurio vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė vis dar neatliko išpažinties dėl savo darbo “Verslo žiniose” ir dėl buvusio delfių darbuotojo Justino Vanago veiklos viešųjų pirkimų srityje, pagrindinis apžvalgininkas Andrius Užkalnis paaiškina, kodėl jam šlykšti didžioji Lietuvos tautos dalis:

Man ne tiek ta valdžia šlykšti, kiek šlykštūs ir niekingi esate jūs, pagal kuriuos ta visa valdžia yra optimizuota ir priderinta. Ji tikrai tarnauja jums, nes jūs tokios norėjote ir norite dabar, ir jums viskas tvarkoje. Viskas, ką jūs mokate – tai subliauti „visi ten vagiai!”, tai toks jūsų ir supratimas. Ir taip jums ir reikia.

Jūs, kontrabandines cigaretes rūkantys, smulkiai vagiliaujantys, pašalpas apgaulės būdu melžiantys ubagėliai su įstiklintais balkonais, pjaunantys vieni kitiems gerkles daugiabučiuose dėl stogo remonto, nes mes pirmame aukšte gyvename, kam mums tas stogas, mums geriau tegu laukujas duris sutvarko, nes bilda labai.

Ne valdžia jus taip elgtis išmokė: ne, čia valdžia būtent dėl jūsų kretiniško balsavimo įsitikino, kad su jumis galima daryti, ką užsimanius, ir dabar daro, ką užsimanius. Jums nepatinka, kad su jumis elgiasi blogiau, nei su gyvuliais? Tai kad jūs balsuojat, kaip beždžionės.”

A. Užkalnis, kuris, kol dar nebuvo bankrutavusi A.Zuoko oro linijų bendrovė, viena ranka rašė apie ją panegirikas, o kita – imdavo honorarus iš tos bendrovės, nepaaiškina, kaip balsuoja jis pats: ar kaip stora kiaulė, ar kaip kaip nususęs ožys.

Šaltinis:http://faktai.lt/

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.