Brexit: kodėl aš gailiuosi dėl to, kad balsavau už šalies pasitraukimą iš ES ir dabar noriu, kad Britanija liktų ES sudėtyje

Pradinės mokyklos mokytoja Denise Huk iš Essex pareiškė, kad apgailestauja dėl to, kad lygiai prieš  vienerius metus balsavo už šalies išstojimą iš ES. Visų pirma, to priežastimi tapo Theresos May sprendimas dėl „griežtojo Brexit“. Taip pat ji pareiškė, kad laiko save apgauta Brexito pažadais, apie kuriuos buvo skelbiama prieš 2016 metų birželio 23 dienos referendumą. Dabar ji yra susirūpinusi dėl šalies ateities, kuri jau pradėjo derybų procesą dėl pasitraukimo iš ES sudėties.

«Aš balsavau už šalies išstojimą iš ES, nes jie pažadėjo, kad 350 mln. svarų bus skirti sveikatos priežiūros plėtrai, ir aš patikėjau, kad taip ir bus. Bet dabar aš matau, kad pinigų skyrimas mokslui, švietimui, sveikatos apsaugai ir kitoms ekonomikos sritims tiesiog mažėja“.

49-metų moteris turi 17 metų dukterį Chloe ir du sūnūs Jamesą ir Robiną (16 ir 11 metų atitinkamai). Ji yra įsitikinusi, kad realybėje Theresos May planai dėl Brexit toli gražu nėra tie, kurių ji tikėjosi. Ypač moteris yra nepatenkinta tuo, kad ministrė pirmininkė siūlo griežtąjį išstojimo iš ES variantą.

«Aš nesitikėjau šalies pasitraukimo iš bendrosios rinkos. Aš maniau, kad atsivers daugiau galimybių prekybai, bet jokiu būdu ne mažiau. Šiuo metu mes tiesiog neturime vyriausybės, neturime įrankių deryboms, yra tik ministrė pirmininkė, kuri visomis jėgomis bando užsikabinti valdžioje. Aš jaučiu, kad ji paprasčiausiai įvarinėja žmones į kampą“.

Huk nuomonė- tai ne vienintelis žmonių nusivylimo atvejis, kurie balsavo už šalies išstojimą, o vėliau persigalvojo. Anot apklausos, surengtos The Mirror vasarį, 13,5% respondentų, kurie balsavo už šalies pasitraukimą iš ES, pakeitė savo nuomonę ir daugiau to nebenori.

Huk 2017 metų rinkimuose pirmą kartą balsavo už leiboristus. Ji pareiškė, kad Davidas Cameronas prieš referendumą, vykdė neteisingą kompaniją ir nepateikė jokių įtikinamų argumentų tuo klausimu, kad šalis turi likti ES.

«Aš maniau, jis elgiasi kaip chuliganas, tiesiog  gąsdindamas žmones ir kalbėdamas apie tai, kas atsitiks po išstojimo. Bet dabar aš esu labai susirūpinusi šiuo klausimu. Derybos tęsiasi, bet pirmiausia  mums reikėtų išspręsti problemas, kurios egzistuoja mūsų šalyje. Ir tik po to pereiti prie derybų proceso dėl pasitraukimo iš ES“.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!