Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
Naujos Lietuvos mokslo tarybos sutarties su firma įkainiai – valstybės paslaptis | BigBenas.com

Naujos Lietuvos mokslo tarybos sutarties su firma įkainiai – valstybės paslaptis

Lietuvos mokslo taryba užsakė firmai „Point media“ teikti Lietuvos mokslo tarybos veiklos viešinimo, reklamos bei ryšių su visuomene paslaugas.

Įkainiai neskelbiami, tai valstybės paslaptis.

Su visa naujausia firmos ir Lietuvos mokslo tarybos sutartimi galima susipažinti ČIA:

http://www.ekspertai.eu/static/uploads/2014/01/mokslo%20taryba%20point%20firma%20S-24.pdf
Viena garsiausių, be kitų konservatorių, Lietuvos mokslo tarybos autorių yra nepriklausomo portalo delfi.lt redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė. Jai už analitines studijas ir jų sklaidą visuomenėje apmoka Lietuvos mokslo taryba, įgyvendinanti projektą „Propagandinių technikų atpažinimo metodologijos sukūrimas ir taikymas“ (sutarties Nr. REP-5/2015).

Su vienu naujausiu M. Garbačiauskaitės-Budrienės analitiniu kūriniu galima susipažinti publikacijoje „Ar tikrai jų verslas turės perspektyvą, jei jų teritoriją užgrobs ar kitais būdais terorizuos Rusija“.

Štai ką Lietuvos mokslo taryba apie save skelbia savo internetiniame portale: „Lietuvos mokslo taryba yra patariamoji institucija Lietuvos Respublikos Seimui ir Vyriausybei mokslo, studijų ir eksperimentinės plėtros politikos klausimais.

Įgyvendindama Lietuvos mokslo politiką Taryba ne tik vykdo ekspertinę veiklą, mokslinės veiklos vertinimą, bet ir organizuoja atstovavimą Lietuvos interesams mokslo ir eksperimentinės plėtros klausimais Europos Sąjungos šalių narių darbo grupėse bei tarptautinėse organizacijose, įgyvendina programinį konkursinį finansavimą.

Lietuvos mokslo tarybos steigėjas yra Seimas. Tarybos veikla ir struktūra įtvirtinta Lietuvos mokslo ir studijų įstatyme, jos tikslai, uždaviniai, sudarymo ir darbo principai apibrėžti Seimo patvirtintuose nuostatuose.

Tarybą sudaro Tarybos valdyba, du ekspertų komitetai – Humanitarinių ir socialinių mokslų komitetas ir Gamtos ir technikos mokslų komitetas – ir Mokslo fondas.“

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!