M. Le Pen: jokio nemokamo mokslo nelegaliai Prancūzijoje gyvenantiems imigrantams

Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų lyderė Marin Le Pen (Marine Le Pen) ragina nemokamai nebeugdyti nelegalių imigrantų vaikų, praneša BBC.

Paryžiuje pasakytoje kalboje „Nacionalinio fronto“ kandidatė į šalies prezidentus teigė nieko neturinti prieš užsieniečius. „Bet aš jiems sakau: jei atvykstate į mūsų šalį, nesitikėkite, kad jumis pasirūpins, prižiūrės, kad jūsų vaikai gaus nemokamą švietimą“, – sakė ji.

M. Le Pen naujienų agentūrai AFP paaiškino nemokamą švietimą norinti panaikinti tik nelegaliai šalyje gyvenantiems imigrantams, o ne visiems užsieniečiams.

Tačiau ji pridūrė, kad valstybine švietimo sistema besinaudojantys užsieniečiai privalo legaliai gyventi Prancūzijoje ir šioje šalyje mokėti mokesčius.

Manoma, kad M. Le Pen bus viena iš dviejų kandidatų, pateksiančių į kitų metų gegužę vyksiančių Prancūzijos prezidento rinkimų antrąjį turą.

Naujausių viešosios nuomonės apklausų duomenimis, pirmajame rinkimų ture ji žengtų koja kojon su centro dešiniųjų kandidatu Fransua Fijonu (Francois Fillon). Prancūzijos centro kairieji pirminius savo partijos rinkimus ketina surengti ateinantį mėnesį.

Vis dėlto du trečdaliai rinkėjų antrajame, lemiamame, rinkimų ture pasirinktų F. Fijoną, o ne M. Le Pen.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!