Iš tikrųjų tai geras, emocinis, stiprus smūgis, sukrėtimas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT) vykdant tyrimą dėl Europos Sąjungos (ES) lėšų grobstymo, pareigūnų taikiklyje atsidūrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio pavaduotojo Viktoro Rinkevičiaus valdoma įmonė. UAB „Biržų žemtiekimas“, kuri, kaip įtariama galimai yra įsivėlusi į milijoninių ES lėšų grobstymo schemą, valdybos pirmininko pareigas užima Biržų rajono savivaldybės tarybos narys, vienas iš LVŽS pirmininko R. Karbauskio pavaduotojų V. Rinkevičius.

LVŽS pirmininkas R. Karbauskis apie galimus finansinius nesklandumus nežinojęs ir apie FNTT vykdomą ikiteisminį tyrimą, kurio taikinyje atsidūrė jo pavaduotojo partijoje valdoma UAB „Biržų žemtiekimas“, išgirdo iš portalotv3.lt. Į aukščiausių reitingų viršukalnes priešrinkiminėse varžytuvėse kopiančios partijos vadovas tikino, kad „tai nėra maloni žinia bet kokiu atveju, nes mūsų žmonės labai retai minimi vienose ar kituose net įtarimuose“.

„Pati partija čia niekuo dėta, čia niekaip nesusiję su partija, bet tai būtų nemaloni žinia, be abejonės, ir mes negalėtumėme sakyti, kad niekas iš partijos žmonių nėra įtartas ar nėra baustas kokiuose nors korupcijos skandaluose“, – paaiškino ūkininkas R. Karbauskis. Jis pridūrė, kad „žmogus nėra nei kandidatas, su partija tai niekaip nesusiję, tai partijai turbūt smūgio nebūtų, bet mums patiems tai būtų smūgis“.

Tačiau politikos mokslininkas Lauras Bielinis iš karto paneigė tokius sėkmingos partijos pirmininko pamanymus.

„Aš manau, kad tai būtų smūgis daugeliui jų šalininkų, daugeliui tų simpatikų, kurie dabar atkreipė dėmesį į juos, juose mato kažkokią viltį, naujus gelbėtojus. Iš tikrųjų tai geras, emocinis, stiprus smūgis, sukrėtimas“, – rinkėjams paaiškino politologas.

Ir suteikdamas vilties pridūrė: „Taip kad šį procesą aš siūlyčiau įvardinti ne kaip visų partijų susitepimą, o kaip partijų šansą išsivalyti. Todėl mes turime sveikinti STT, FNTT ir visas kitas struktūras, kad jos vis dėlto pasiryžo, vykdo savo darbą, nekreipdamos dėmesio į galimus spaudimus, kurių, mano nuomone, yra, atlieka savo pareigą. […] Tai yra partijų valymas. Tą turi daryti pastoviai, nuosekliai ir visada. Politikai galų gale išmoks ir supras, kad vogti, imti kyšius yra nenaudinga“.

kub3-22

Ekspertai.eu

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!