Stokholme baigėsi pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis: paaiškėjo, kas pateko į finalą

Stokholme šįvakar įvyks ilgai lauktas pirmasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Jame pasirodys 18 šalių atstovai. Iš jų dešimt pateks į šeštadienį vyksiantį finalą.

Burtų traukimu paaiškėjo, kad pirmoje pirmojo pusfinalio dalyje pasirodys: Kroatija, Suomija, Moldova, Armėnija, Graikija, Vengrija, Rusija, Nyderlandai ir San Marinas, Austrija, Azerbaidžanas, Kipras, Malta, Bosnija ir Hercogovina, Estija, Čekija, Juodkalnija, Islandija.

Į finalą pateko šios šalys: Azerbaidžianas, Rusija, Nyderlandai, Vengrija, Kroatija, Austrija, Armėnija, Čekija, Kipras, Malta.

Į finalą tiesiai deleguoti šešių valstybių atstovai: Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Vokietijos, Švedijos, Italijos ir Prancūzijos.

Burtai taip pat lėmė, kad pirmajame pusfinalyje taip pat balsuos Ispanija ir Prancūzija. Nepakartojamą muzikinį renginį veda praėjusių metų nugalėtojas Mansas Zelmerlowas ir Petra Mede.

Transliaciją pradėjo Mansas Zemerlowas, kuris sudainavo praėjusiai metais jam pergalę atnešusią dainą „Heroes“.

Pirmoji pasirodėSuomijai atstovaujanti Sandhja su daina „Sing It Away“. Dainininkė spinduliavo energija, kartu su ja scenoje pasirodė dar penkios merginos.

82

Antrieji pasirodė Graikijos atstovai„ Argo“ su daina „Utopian Land“. Pasirodyme netrūko tradicinių skambesių bei šokių.

84

Moldovai atstovaujanti Lidia Isac su daina „Falling Stars“ pasirodė trečia. Kartu su dainininke scenoje pasirodė ir kosmonautu persirengęs šokėjas.

98

Ketvirtasis pasirodė Vengrijai atstovaujantis Freddie su daina „Pioneer“. Sportininku norėjęs tapti dainininkas pasirodymo metu spinduliavo vidinę energiją.

12

Kroatijai atstovaujanti Nina Kraljič su daina „Lighthouse“ pasirodė penktoji. Dainininkė pademontravo išsikrtinį tembrą, bei įspūdingą apdarą.

83

Šeštasis pasirodė Nyderlandams atstovaujantis Douwe`as Bobas su daina „Slow Down“. Daina išsiskyrė iš kitų, buvo pasirinktas kantri stilius.

39

Armėnijai atstovaujanti Iveta Mukuchyan su daina „LoveWave“ pasirodė septinta. Dainininkė surengė seksualų šou, įspūdį sustiprino projekcijos.

26

Aštuntasis – San Marinui atstovaujantis Serhat su daina „I Didn’t Know“. Daininikas atliko žaismingą fanko stiliaus dainą, kartu su juo pasirodė ir šokėjos.

65

Rusijai atstovaujanti Sergejus Lazarevas su daina „You Are The Only One“ buvo devintasis. Dainininko pasirodyme dominavo projekcijos, kurios šiek tiek priminė praėjusio metų nugalėtojo įdėją.

68

Dešimtoji – Čekijai atstovaujanti Gabriela Gunčikova su daina „I Stand“. Dainininkė atliko baladę ir dėvėjo baltą suknelę ant kurios žaidė spalvos.

24

Kiprui atstovaujantys „Minus One” su daina „Alter Ego“ pasirodė vienuolikti. Pasirodyme netrūko roko elementų bei juodos spalvos.

0

Dvylikta – Austrijai atstovaujanti ZOE su daina „Loin d’ici“. Dainininkė dainą atliko prancūziškai. Dėvėjo puošnią princesišką suknelę.

40

Tryliktasis – Estijai atstovaujantis Juri Pootsmannas su daina „Play“ . Jaunos išvaizdos dainininkas uždainavo žemu tembru. Specialių efektų pasirodyme nenaudojo.

18

Azerbaidžanui atstovaujanti Samra su daina „Miracle“ pasirodė keturioliktoji. Egzotiškos išvaizdos dainininkė pasitelkė šokėjų pagalba. Aprangose dominavo auksinė spalva.

11

Penkioliktieji – Juodkalnijai atstovaujantys „Highway” su daina „The Real Thing“. Daina turėjo roko motyvų, vaikinai demonstavo galingus balsus.

25

Islandijai atstovaujanti Greta Salome su daina „Hear Them Calling“ buvo šešiolikta. Jau antrą kartą šiame konkurse dalyvaujanti atlikėja scenoje pasirodė viena. Ji vilkėjo kostiumą su kutais, naudojo projekcijas.

823

Prieš paskutiniai pasirodė Bosnijai ir Hercogovinai atstovaujantys Dalal, Deen, Ana & Jala su daina „Ljubav“ . Dainoje netrūko tradicinių motyvų. Scenoje kartu pasirodė ir auksine violančele grojanti muzikantė.

46

Maltai atstovaujanti Ira Losco su daina „Walk on Water“ pasirodė paskutinė. Lyriškai prasidėjusi daina perėjo į šokių stiliaus ritmus. Dainininkė buvo apsirengusi ilga blizgančia suknele.

99

Šaltinis: alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!