Rusija: viena pagrindinių lėktuvo katastrofos versijų – pašalinių daiktų patekimas į variklį

Versija, susijusi su pašalinių daiktų patekimu į lėktuvo Tu-154 variklį, šiuo metu laikoma viena iš prioritetinių. Tai antradienį žurnalistams pranešė šaltinis Rusijos jėgos struktūrose.

„Viena iš pagrindinių katastrofos versijų šiuo metu – pašalinių daiktų patekimas į variklį“, – sakė šaltinis.

Bet jis pridūrė, jog, kaip ir anksčiau, tikrinamos ir kitos versijos, tarp jų – pilotavimo klaida ir techninis defektas.

Pirmadienį Federalinės saugumo tarnybos (FST) Ryšių su visuomene centro atstovai pranešė, kad Rusijos lėktuvo Tu-154 katastrofos virš Juodosios jūros byloje tiriamos keturios pagrindinės versijos.

„Pagrindinės versijos tebėra šios: pašalinių daiktų patekimas į variklį; nekokybiški degalai, dėl kurių varikliai neteko galios ir sustojo; pilotavimo klaida; lėktuvo gedimas“, – sakė FST atstovai.

Anot pareigūnų, faktų, bylojančių, kad buvo įvykdytas teroro aktas ar diversija, kol kas nenustatyta.

Lėktuvo Tu-154 katastrofa įvyko sekmadienį anksti rytą netrukus po to, kai laineris pakilo iš Adlerio oro uosto. Jame buvo 92 žmonės – kariškiai, žiniasklaidos atstovai, Rusijoje žinoma medikė Jelizaveta Glinka, taip pat Aleksandrovo ansamblio muzikantai, skridę į Siriją koncertuoti Rusijos kariškiams.

Pirmosios orlaivio nuolaužos buvo aptiktos po kelių valandų už 1,5 kilometro nuo kranto Sočio rajone 50-70 metrų gylyje.

16

SOCHI CRASH  Alexandrov Ensemble Lilia Pyryeva  Credits east2west news
SOCHI CRASH
Alexandrov Ensemble Lilia Pyryeva

19 9

SOCHI CRASH Roman Volkov first pilot  Courtesy: east2west news
SOCHI CRASH Roman Volkov first pilot

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.