Floridos policija: aligatoriaus į vandenį nutemptas berniukas negyvas

Nekyla „jokių abejonių”, kad aligatoriaus į vandenį nutemptas berniukas negyvas, teigia JAV Floridos valstijos policija, rašo BBC.

Orandžo apygardos šerifo biuro atstovas Džefas Viljamsonas sakė, kad jau praėjo 15 valandų, kai aligatorius į vandenį nusitempė dvimetį berniuką.

„Šiuo metu stengiamės atgauti vaiko kūną”, – sakė atstovas.

„Infodiena” primena, kad nelaimė įvyko Floridoje, netoli Orlando. Disnėjaus pramogų komplekse aligatorius vėlyvą vakarą užpuolė ir į vandenį nusitempė dvejų metų berniuką. Tėvas puolė į vandenį, norėdamas ištraukti sūnų, bet jam nepavyko. Nelaimė įvyko, kai šeima atvažiavo atostogauti iš Nebraskos. Šeima laiką leido prie smėlėto paplūdimio, kai dvimetį aligatorius staigiai griebė į vandenį. Berniuko ieškojo pakeltas sraigtasparnis ir pusšimtis pareigūnų. Paieška buvo vykdoma visą naktį.

„Vaiko tėvas leidosi į vandenį ir bandė sugriebti vaiką, tačiau nesėkmingai. Girdėjau, kad lyg ir mama puolė į vandenį. Tėvai tikrai bandė išgelbėti berniuką. Jie iškvietė gelbėtojus, bet ir šie buvo bejėgiai. Vietovėje yra ženklai, perspėjantys neplaukioti vandenyje. Spėjama, kad aligatorius buvo kažkur apie metro ilgio, o gal net dviejų metrų dydžio. Tiksliai nėra žinoma”, – sakė šerifas Jerry Demings.

Gamtosaugininkai daro viską, kad sugautų plėšrųjį aligatorių, užpuolusį vaiką.

„Vandenyje įrengti spąstai aligatoriui. Prie vandens budi laukinės gamtos komisijos atstovai ir policijos pareigūnai. Kaip ir sakau, mes dedame visas pastangas ir būsime čia tol, kol sulauksime kokių nors rezultatų”, – teigia Chad Weber, Floridos laukinės gamtos komisijos atstovas.

Parko darbuotojai ir svečiai šokiruoti tragedijos.

„Esame sukrėsti šio tragiško įvykio. Mūsų mintys – su berniuko šeima. Padedame šeimai ir darome viską, ką galime, kad padėtume teisėsaugai aiškintis aplinkybes”, – sakė Jacquee Wahler, Disnėjaus parko atstovė.

17-metė gorilą prieš dvi savaites buvo nušauta Sinsinačio zoologijos sode, kai griebė tempti berniuką, įkritusį į jos gardą. Keturmetis pas gorilą pateko perlipęs užtvarą ir įkritęs pas dvi gorilas. Berniukui istorija pasibaigė laimingai – jis iš ligoninės buvo paleistas iškart po apžiūros.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!