Prancūzijoje vagys iš šarvuoto automobilio pagrobė 70 kg aukso

Prancūzijos policija ieško keturių nusikaltėlių, pirmadienį pavogusių 70 kg aukso iš šarvuoto automobilio per dramatišką apiplėšimą vienoje automagistralėje netoli rytinio Liono miesto, pranešė pareigūnai.

Dviem automobiliais važiavę plėšikai užblokavo tauriojo metalo siuntą vežusį mikroautobusą išvažiavime iš automagistralės, vedančiame į vieną pramonės kompleksą, esantį į šiaurę nuo Liono, nurodė šaltiniai.

Pavogę auksą ir sukrovę į pabėgimui skirtą automobilį nusikaltėliai uždarė du apsaugos darbuotojus jų automobilio krovinių skyriuje.

Jų laimikio vertė gali būti didesnė negu 1 mln. JAV dolerių.

Prieš pasprukdami jie padegė vieną paliktą savo automobilį.

Pasak tyrėjų, nusikaltėlių mašina sudegė, o liepsnos išplito ant kitų transporto priemonių, bet policininkai spėjo išvaduoti įkalintus apsaugininkus, ugniai nespėjus apimti mikroautobuso.

Šis itin retas apiplėšimas įvyko automagistralėje A6, jungiančioje Lioną ir Paryžių, netoli Dardiji miestelio.

Policijos automobiliai ir sraigtasparniai naršo aplinkines teritorijas, sakė savo vardo nepanoręs nacionalinės žandarmerijos atstovas.

Prancūzijoje pastaruoju metu gausėjo apiplėšimų šalies keliuose.

Pernai kovą apie 15 nusikaltėlių gauja apiplėšė du mikroautobusus, vežusius juvelyrinių dirbinių siuntą, vertą apie 9 mln. eurų. Ši ataka buvo įvykdyta automagistralės A6 kelių mokesčių rinkimo punkte netoli Osero miesto šalies vidurio regione.

Šių metų lapkritį dvi Kataro pilietės buvo apiplėštos vežamos prabangiu automobiliu „Bentley“, kai šis buvo užpultas išvažiavęs iš Le Buržė oro uosto, esančio į šiaurę nuo sostinės. Kaukėti plėšikai iš moterų pagrobė papuošalų ir kitų brangių daiktų, įvertintų daugiau kaip 5 mln. eurų.

 

BNS

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!