Nesuvokiamas žiaurumas Ukrainoje – nuo bado mirė mažametis. Trejų metų sesuo Anija tame bute Kijeve dar tris dienas turėjo išbūti su mirusiu broliu

Ukrainos prokurorai apklausia 20 metų amžiaus motiną, kuri, kaip įtariama, bute Kijeve devynioms dienoms paliko du mažamečius savo vaikus, iš jų vienas mirė nuo bado. Apie šį incidentą pranešė aukšto rango Kijevo pareigūnas, skelbia BBC.

Motina Vladislava Počapko išvyko į savo tėvų butą, tačiau namuose vaikams nepaliko jokio maisto. Vienerių metų ir aštuonių mėnesių amžiaus sūnus Danilas mirė gruodžio 3 dieną. Beveik trejų metų sesuo Anija tame bute Kijeve dar tris dienas turėjo išbūti su mirusiu broliu, kol sugrįžo motina.

Ukrainiečiai socialinėje žiniasklaidoje rašė esą sukrėsti, o smulkmenas apie incidentą socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino Ukrainos prezidento patarėja vaiko teisių apsaugos klausimais Mykola Kuleba.

Anot patarėjos, Anija yra intensyvios priežiūros ligoninėje, jos būklė gerėja. Patarėja taip pat pridūrė, kad motina mažamečiams vaikams paliko tik kelis šokoladus.

V. Počapko dar vieną sūnų pagimdė spalį, kūdikis gyvena su tėvu.

Rusijos socialiniame tinkle „VKontakte“ moteris pateikė save kaip „modernią mamą“. Ji paskelbė daug asmenukių su savo vaikais, prie nuotraukų prirašydama meilius žodžius.

Jaunai motinai dėl „žmogaus palikimo pavojuje“ gali grėsti iki aštuonerių metų kalėjimo.

Nesuvokiamas žiaurumas Ukrainoje - nuo bado mirė mažametis. Trejų metų sesuo Anija tame bute Kijeve dar tris dienas turėjo išbūti su mirusiu broliu

1

3

5

6

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!