Konteineryje rastas naujagimio kūnelis prie sienos remia įtariamąją: vaiko atsikratymo istorija kelia šiurpą

Praėjusio penktadienio rytą į Klaipėdos ligoninę pristatyta 31-erių moteris, kuriai nustatyti požymiai, atitinkantys neseniai įvykusį gimdymą. Vis dėlto ji kategoriškai neigė gimdžiusi.

Tiesa, medikai moters pasakojimu nepatikėjo, todėl apie incidentą buvo pranešta pareigūnams. Šie įtarė, kad moteris galėjo naujagimio atsikratyti.

Tą pačią dieną, 15 val., Palangos Vytauto gatvėje esančiame šiukšlių konteineryje rastas vyriškos lyties naujagimio lavonas.

Pradėjus gilintis į įvykio aplinkybes, ėmė aiškėti daugiau detalių. Pasirodo, kad praėjusį ketvirtadienį minėta moteris paprašė laisvos dienos, tačiau beįsilinguojantis sezonas vertė darbdavius reikalauti, kad ji dirbtų, praneša Klaipėda.diena.lt.

Penktadienį ryte moteris pasijuto blogai ir užsidarė tualete, kur, kaip įtariama, netrukus ir pagimdė.

Po kurio laiko ji iš tualeto išėjo nešina keliais šiukšlių maišais, kurie vėliau rasti greta kavinės esančiuose konteineriuose.

Kolegės dėl prastai besijautusios moters net pasiūlė pagelbėti išnešti ir išmesti šiukšlių maišus į konteinerius. Moterys nė nenutuokė, kad jų viduje – negyvas kūdikis.

Kad ir kaip būtų keista, kartu dirbusios moterys nė nenumanė, kad jų kolegė laukiasi – ji apie nėštumą nutylėjo.

Iš pradžių jauna moteris neigė, kad pagimdė, tačiau, atsiradus nenuginčijamų įrodymų, prisipažino atsikračiusi naujagimio. Vis dėlto ji tvirtino, kad berniukas gimė jau miręs.

Žiniasklaidos teigimu, moteris prasitarė, kad vaikelio nenorėjo, nes dar „vieną burną išlaikyti būtų buvę sunku“.

Iki šios tragedijos moteris augino du vaikus.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!