Holivudo žvaigždė Debbie Reynolds iškeliavo anapilin kitą dieną po dukters mirties

Eidama 85-uosius metus trečiadienį mirė aktorė Debbie Reynolds (Debi Reinolds), Holivudo aukso amžiaus žvaigždė, šokio žingsneliu užkariavusi amerikiečių širdis.

D.Reynolds, kurią labiausiai išgarsino vaidmuo klasikiniame 1952-ųjų miuzikle „Dainuojantys lietuje“ (Singin’ In The Rain), patyrė insultą kitą dieną po to, kai mirė jos dukra, taip pat aktorė Carrie Fisher (Keri Fišer).

D.Reynolds apie 13 val. (23 val. Lietuvos laiku) susmuko savo sūnaus Toddo Fisherio (Todo Fišerio) namuose Beverli Hilse ir buvo skubiai nugabenta į ligoninę.

Prieš tai, pasak sūnaus, ji jam pasakiusi: „Aš jos taip ilgiuosi, noriu būti su Carrie“.

D.Reynolds išgarsėjo kaip miela mergina iš hitais tapusių 6-ojo dešimtmečio miuziklų. Studijos MGM bosai ją „atrado“ viename grožio konkurse Kalifornijoje. Už pagrindinį vaidmenį 1964 metų filme „Neskęstančioji Molly Brown“ (The Unsinkable Molly Brown) ji pelnė „Oskaro“ nominaciją.

„Netekome unikalaus talento ir nacionalinės vertybės. Taip greit po jos dukters Carrie Fisher mirties… Tai tikrai dviguba tragedija“, – sakoma Ekrano aktorių gildijos prezidentės Gabrielle Carteris (Gabriel Karteris) pareiškime.

„Jos paliko gilų pėdsaką mūsų kultūroje ir abi gyvens toliau“, – priduriama jame.

Garsiausiame savo filme „Dainuojantys lietuje“ D.Reynolds buvo lygiavertė partnerė stepo superžvaigždei Gene’ui Kelly (Džinui Keliui), kuris buvo daugiau kaip dukart už ją vyresnis.

Tikrame gyvenime aktorė garsėjo kaip vieno didžiausių Holivudo skandalų veikėja: jos vyras, dainininkas Eddie Fisheris (Edis Fišeris) paliko ją dėl jos draugės, kitos kino legendos Elizabeth Taylor (Elizabet Teilor).

D.Reynolds duktė C.Fisher, kuri pasaulinės šlovės sulaukė su princesės Lėjos vaidmeniu originaliojoje, 1977–1983 metų „Žvaigždžių karų“ trilogijoje, mirė antradienį, praėjus keturioms dienoms po to, kai patyrė infarktą baigiantis transatlantiniam skrydžiui iš Londono į Los Andželą.

Pramogų pasaulio naujienų tinklalapis TMZ, remdamasis neįvardytais šaltiniais, rašo, kad D.Reynolds pasijuto blogai atvykusi į sūnaus namus aptarti dukters laidotuvių reikalų.

„Plyšusi širdis“

Socialinėje žiniasklaidoje iškart pasipylė užuojautos, liūdesio ir paramos žinutės: gerbėjams ir įžymybėms sunku susitaikyti su dar vienu skaudžiu smūgiu taip greit po C.Fisher mirties.

„Nėra nieko sunkiau kaip laidoti vaiką. Debbie mirė plyšus širdžiai, bet dabar ji su savo dukra“, – „Twitter“ parašė „Žvaigždžių kelio“ (Star Trek) aktorius ir socialinės žiniasklaidos žvaigždė George’as Takei (Džordžas Takėjus).

„Brangioji Debbie Reynolds, visiškai suprantu. Apkabink ją stipriai nuo visų mūsų“, – rašo serialų „San Fransisko raganos“ (Charmed) ir „Who’s the Boss“ aktorė Alyssa Milano (Alisa Milano).

D.Reynolds, kuri pernai gavo humanitarinį garbės „Oskarą“, buvo vos 19-os, kai gavo vaidmenį miuzikle „Dainuojantys lietuje“.

2013 metų autobiografijoje „Neskęstančioji: atsiminimai“ (Unsinkable: A Memoir) D.Reynolds detaliai aprašė savo asmeninio gyvenimo bei karjeros pakilimus ir duobes. Karjera, beje, jai puikiai klostėsi ir po 80-ojo gimtadienio: D.Reynolds rodydavo savo vienos moters scenos šou.

„Dainuojantys lietuje“ ir gimdymas buvo sunkiausi dalykai gyvenime, kuriuos turėjau padaryti“, – rašė ji ankstesnėje autobiografijoje „Debė“ (Debbie).

Vienu metu kaip svarbiausia Holivudo relikvijų kolekcininkė garsėjusi D.Reynolds 1955 metais ištekėjo už dainininko E.Fisherio ir susilaukė dviejų vaikų: Carrie ir Toddo. Sutuoktiniai išsiskyrė 1959 metais, E.Fisheriui įsimylėjus E.Taylor.

E.Taylor galvos apdangalas iš „Kleopatros“ (Cleopatra) ir Marilyn Monroe (Merilin Monro) suknelė iš „Septynerių metų krizės“ (Seven Year Itch) buvo tarp 4 tūkst. D.Reynolds surinktų kostiumų, rekvizito objektų ir baldų, kurių daugumą ji galiausiai pardavė aukcione už daugiau kaip 25 mln. dolerių (24 mln. eurų).

Teigiama veikėja

1932 metų balandžio 1 dieną El Pase Teksase gimusi Mary Frances Reynolds (Meri Fransis Reinolds) – toks tikrasis jos vardas – buvo antras vaikas geležinkelių dailidės Raymondo Franciso Reynoldso (Raimondo Fransiso Reinoldso) ir jo žmonos Maxine (Maksin) šeimoje. Būdama 16-os mergina Kalifornijoje laimėjo grožio konkursą ir patraukė Holivudo studijos MGM dėmesį.

Stepo sinonimu tapusi D.Reynolds niekada nebuvo šokusi profesionaliai, bet buvo atrinkta vaidinti klasika tapusiame miuzikle „Dainuojantys lietuje“, nurodoma interneto duomenų bazėje „ Internet Movie Database“.

Po to ji nusifilmavo dar keliuose MGM miuzikluose – paprastai kaip teigiama jauna veikėja, bet vėliau ėmėsi rimtesnės vaidybos ir, taip pat, karjeros Brodvėjuje.

D.Reynolds, kuri buvo ištekėjusi tris kartus, kartą pasakė, kad jai labiau sekasi pasirinkti restoranus, o ne vyrus.

Pirmiausia ji turėjo ištverti pažeminimą E.Fisheriui pabėgus pas E.Taylor, bet abi moterys liko artimos iki pat E.Taylor mirties 2011 metais.

Kita nesėkmė ištiko antrajam D.Reynolds vyrui, batų magnatui Harry Karlui (Hariui Karlui) pralošus daugumą jos santaupų.

Trečioji, 1985 metais įregistruota santuoka su nekilnojamojo turto vystytoju Richardu Hamlettu (Ričardu Hamletu) buvo ne ką geresnė ir 1996-aisiais baigėsi skyrybomis.

Kad išlaikytų šeimą, D.Reynolds rengdavo pasirodymus savo kazino Las Vegase, kur iki uždarymo 1997-aisiais laikė savo kolekciją.

D.Reynolds, kuria buvo žavimasi dėl universalumo, 1969-1970 metais vaidino savo pačios situacijų komedijoje „The Debbie Reynolds Show“, o pastaruoju metu garsėjo apdovanojimui „Emmy“ nominuotu vaidmeniu NBC seriale „Vilas ir Greisė“ (Will & Grace).

8-ajame dešimtmetyje jos karjera kine iš esmės baigėsi, bet ji toliau vaidino televizijos filmuose, serialuose ir teatre. Be to, ji suvaidino pianisto, dainininko ir aktoriaus Liberace’o (Libereiso) motiną 2013 metų filme su Michaelu Douglasu (Maiklu Daglasu) „Už kandeliabrų“ (Behind the Candelabra).

Šiais metais Kanų kino festivalyje buvo parodytas dokumentinis filmas „Ryškios šviesos: vaidina Debbie Reynolds ir Carrie Fisher“ (Bright Lights: Starring Debbie Reynolds and Carrie Fisher) apie kartais komplikuotus motinos ir dukters santykius. Televizija HBO šį filmą turi parodyti 2017 metų kovą.

1

2

3

4

5

 

BNS

“Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.”

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.