Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WPAlchemy_MetaBox has a deprecated constructor in C:\inetpub\wwwroot\site\wp-content\plugins\codecanyon-6463373-web-20-directory-plugin-for-wordpress1\vafpress-framework\includes\wpalchemy\MetaBox.php on line 61
Emigrantė papasakojo apie šeimos biudžetą: Londone gyvena tik neracionalūs | BigBenas.com

Emigrantė papasakojo apie šeimos biudžetą: Londone gyvena tik neracionalūs

Gyvenimas sveturpuikus uždarbis ar sunkus darbas? DELFI skaitytojai dažnai diskutuoja šia tema, nebijodami atskleisti savo atlyginimų ir išlaidų užsienyje, kurių prireikia pilnam gyvenimui. DELFI skaitytoja emigrantė Donata, sutikusi pasidalinti savo šeimos įplaukomis bei išlaidomis, tvirtai teigia, kad Britanijos sostinėje gyvena tik dviejų rūšių emigrantai: arba labai turtingi, arba kvaili.

„Tik neprotingi gyvena Londone arba labai gerai uždirbti reikia“, – tikino DELFI skaitytoja Donata, sutikusi papasakoti portalui apie savo patirtį ir pasidalyti kokiomis gyvenimo sąlygomis gyvena užsienyje.

Mūsų šeima gyvena Šefilde – pagal dydį miestas panašus į Vilnių. Bendros šeimos pajamos sudaro 3000 svarų (apie 3452 eurus).Turime nuosavą namą – už būsto paskolą mokame 200 svarų (apie 230 eurų)  + 200 svarų išleidžiame mokesčiams. Šeimoje turime du naujus ekonominės klasės automobilius – vieną pirkome už grynuosius, kitą – išsimokėtinai, automobilio paskola sudaro 200 svarų per mėnesį. Automobilių draudimo kaina metams – 1000 svarų už abu (apie 1150 eurų).

Dažniausiai valgome namuose, todėl per savaitę išlaidos maistui yra apie 100 svarų (apie 115 eurų). Tokiu būdų, turime galimybę sutaupyti lėšų kėlionėms ir įvairioms reikmėms patenkinti! Beje, abu su vyru dirbame paprastus darbus.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Susipažinkite su visomis naujienomis!

Dėkojame, kad pasirašėte mus!